Günde iki öğün ile zayıflanabilirmi?

Sabah kahvaltımı normal bir şekilde yapıyorum poğaça yumurta domates salatalık vs
öğlende salata ve yoğurt yiyorum
gece yoğurt ya da süt ayda ya da 10 günde kaç kilo veririm

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Gunde en az 6 ogun yemelisin.. 3 ana yemek. 3 ara... eger kilo vermek istiyosan yemiyerek vermen imkansiz. Sen sabah kahvaltida pogaca degil kepek ekmegi kullanmalisin. Haslanmis yumurta yesillik beyaz peynir zeytin yemelisin. Kahvaltidan iki saat sonra meyve veya yesilcay gibi birsey, oglen sebze yemrgi salata yogurt gibi.. aksam ustu kuruyemis , aksam protein agirlikli tavuk veya balik veya kirmzi et yemelisin. Salata ve yogurdu eksik etmemelisin. Bol su icmelisin.. eger 2 ogunle sinirli kalirsan diyeti biraktigin an verdigin o kiloda fazlasiyla gelecektir. Bagirsaklar yemek yedikce su ictikce odemi ve o vucut yagini atar.. bir araba benzin deposu dusun. Benzin yok. Calisirmi sence? Tabiki hayir.. midende oyle.. yemek yemezsen kilo vermen imkansiz

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun da benim acil vermem lazım bu şekilde zayıflarmıyım yürüyüşde yapıcam tahminen kaç kilo veririm 2 haftada filan

• Acil kilo verilmez. Verilsede o kilo acil olarak bunyeye fazlasiyla geri doner arkadasim. neyi anlamiyorsun. Uzmanlar heryerde konusuyo. Hic mi izlemiyosn. Zateb hizli kilo versen bu zarar bunyede hastalik bile yapar.2 haftada belki 2 kilo filan gider.

En İyi Erkek Görüşü

• Aylarca gömdüğün fastfoodları 10 günde yakmaya çalışmak gibisi yoktur :D 10 günde verirsin bişeyler ama bu yağ olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Diyetisyenler öğün sayısını arttırın diye bas bas bağırırken zayıflarsın evet (!)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum kahvaltıda pogaça ye sadece yumurta falan kahvaltıda önemli evet ama zayıflaman için biraz kötü beslenmen lazım acıkcası :D

0|0
    0|0
    • Ya sen onu bırak 😄 Zayıflarmıyım 10 günde filan acil kilo vermem lazım kardeşim ya

Yükleniyor...