Hayatımda dönüm noktasındayım altında kalmak degil altından kalmak istiyorum

daha önceden burdan durumumu paylasmıstım bir ilişkim basladı ve karsımdaki insanın hayatnda bela bir kadın var demiştim. iki buçuk ay oldu cok özel hisler hissettik birbirimize bastan herseyi anlattı bir anda elişti her sey iş yerimde tanıstık hayatında bu kadndan kurtulmak istediini büyülerle basından atamadıını anlattı bnde anladım onu brlikte asıcaktık bişeylerin etkisinde kalıp seni kaybetmek istiyorum demişti bir ısık ördüm demişti haytmda bataklıkta ibiyim demşti ilk bir ay iyi gtti hersey ama bu kadın burakmadı tabe iş erei hattını deiştremiyr evini ailesini rahatsı ediyor kadın o yüzden atamıyor hayatndan ayarlıcaktık baska ilde erekirse bir iş küçük cocukları var kadının ve o yüzden zarar da veremiyr ona bende öz yumdum en basta ve son iki haftadr bana cok soguk bişeylerin onu oraya cektigini söylüyor.engel olamadgını aglaya aglaya mahfoldum korktuu basına eldi kendi iradesiyle yapmadıına eminim çaresizim vicdanım rahat değil sapıtmıs durumdayım dua istiyorum burdan biraz da akıl fikir ona yardım edemiyrum papaz büyüsü arastırdım benden hoslanması bile mucize bunu yapılan kişinin

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• yavrum büyüyü san ayapmış adam aptal etme büyüsü diyoruz biz buna papazlar arasında :D

0|0
    0|0
    • bak bu durum ciddi ögle böyle değil anlamaya calıs sadece

• sende de Allah inan cı varsabilirsin büyünün varlıgınıpeyambere ble yapıldıgını

• ha ao zaman bilmediğini söliim demekki sen Allahın adaletinden şüpe duyuyorsun seni bu gibi şeylerin karşısında iraden haricinde savunması zbırakacağını düşünüosun. neyse sıkıldım konudan sne gnülü olarak kandırılmaya meğillisin iyileşmek istemeyen hiçbir hastaya doktor yardım edemez Allah yardımcın olsun...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...