Hiç arkadaşım yok dertlerimi sırlarımı kimseye anlatamıyorum

çok üzgünüm her gün ağlıyorum. ne yapacağım ben? Herkes tipsiz olduğumu düşünüyor hiçkimse arkadaşlık etmiyor. Bugün hava çok güzeldi. Herkes arkadaşlarıyla burger king senin sinema benim dolaşıyordur kesin. ne kadar üzgünüm bilemezsiniz

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben öyle zamanlarda tek başıma takılıyorum onlar gidiyorsa benm neyim eksik deyip bende dalıyorum burgera bende dalıyorum sinemaya sinemada özellikle ara koltukları seçiyorum 2 sevgili yan yana gelmesin diye:D sende onları yapabilirsin arkadaşım yok demişsin ona birşey diyemem herşey gönlünce olsun inşallah

1|0
    0|0
    • tek başına bir anlamı kalmıyor ki be? yanında arkadaşların olacak da eğleneceksin.

• bende isterimde olmayınca olmuyor işte zamanla onlarda olacak şimdilik sıkıntılarımızın üstüne gidersek bastırabiliriz biraz ben dediklerimle bunu yapıyorum

Erkekler Ne Diyor 14

• 1 incisi arkadaşlık kurmak için tipe bakılmaz bakanlada zaten arkadaşlık kurulmaz onun adına arkadaş değil başka bişey denir de üyelimi sildirmiyim :) çık tek başına gez nerde çokluk orda ... luk demişler sinemaya git kendin çık burgera mc e git avm gez arkadaşlarla gezerken madalya takmıyolar merak etme takılma böyle şeylere kendine şunu sor beni tipimden dolayı arkadaş ortamına almayan dallamalardan bana ne hayır gelir ? böyle olcağına hiç olmasın arkadaş dediğin dost yarısıdır

1|0
    0|0
    • ne yapayım tek başıma? lütfen beni de anla bende 2 3 kişi arkadaş olalım onlarla gezerim isterdim. starbucks senin burgerking benim. haftalıklarımızı biriktirip buralara gidelim isterdim. muhabbetimiz hiç bitmesin isterdim. çok şey mi istiyorum?

• valla yapman gereken şey çok basit bulundun ortamda sevdiğin görünce negatif etki almadığın kız ya da erkek farketmez konuşcaksın kendin teklif etceksin sinemaya gidelim mi ya da yarın napcaksın bende geliym mi diye bu yaş gurubunda popilerliğe bakarlar tipe değil tarzını biraz değiştir cool takıl ne maymun adamlar var playboy gibi geziyolar ne kezbanlar var prenses modunda dolanıyorlar onlar nasıl oluyor sanıyorsun :) en güzel tavlama seni sinemaya götüriymde hesap ödenmiycekse balıklama atlarlar

• deneyeceğim

• Kendi kendine takıl özgürlüğün tadını çıkar. Dertlerin olmazsa anlatmana da gerek kalmaz, sırlarda verilince ve paylaşılınca 2. şahıslarla onlarda üçüncü şahıslarla paylaşabiliyor.

0|0
    0|0
  • leydigaga olmak böle bişi işte dostun kalmıyor hepsini gagalıyosun:D kaçıo çoçuklar canları yanıyooooo:D

0|0
    1|0
  • Milletin derdine bak

0|0
    1|0
  • Yaşın bana uymuyor da, bizim biraderin arkadaş gurub var onlara takıl. Birazder biraz yazar sadece, katlanırım diyorsan takıl.

0|0
    0|0
  • illaki arkadaşlarınla mı dolaşacaksın. al başını çık git sinemaya falan. yalnız burger murger king ming yeme de...

0|0
    0|0
    • mutlu edemiyor

• belki bir dost edinirsin kendine. bankta oturmuş dinlenirken bayanın biri gelip; pardon, şurda ağaçlarla beraber fotoğrafımı çeker misin diye makineyi sana uzatır da ardından teşekkür ederse bu hoşuna gitmez mi. belki senin de bir fotoğrafını çekmek ister ve tanışmış olursunuz. olma mı yani?

• ne diyebilirim ki.üzülmen doğal

0|0
    0|0
  • Kfanı su pc kalsan hepsi olur d:

0|0
    0|0
  • sıkıntı yapma sorunlarını dınleyebılırız arkadaslık etmek ıstersen tabı

0|0
    0|0
  • Tipsizmisin gerçekten

0|0
    0|0