Babamın kredi kartıyla habersiz alışveriş yapsam mı?

kartın numarasını vs herşeyi biliyorum. limiti yüksek,sık alışveriş yapar ki öderken ekstreye bakmaz ne almışım etmişim diye. çok yüksek miktarda bişiler almazsam fark etmez. en fazla ufak ufak 100tl harcarım. yapsam mı? suçlu hissetmek de istemiyorum çok mu kötü bişey ki :/ ama lüzumsuz alıyorum diye izin vermiyor bişiler almama. giysi özellikle. ama almak istiyoruummm

kendi kredi kartım var alışveriş yapıyorum ama parasını ben ödüyorum :D ondan onunkinden alayım dedim

• Yap ne olcak sanki,az miktar hem
    A seç
  • Yapma sakın,kötü bişey
    B seç
  • Naparsan yap,alırsan al
    C seç
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
411

En İyi Erkek Görüşü

• üf bidaha yorm yapma ihriyacım duydm ne hırsızlığı ne alaka kendi parası sonucta sadece babası onun para aldını bilmiyo parası olmasa babasının almaz zaten sadece babası soruyor sürekli ne alacan diye sıkştrıyo bence o yzden ble yapmak istiyor abartmayın günah falan yok haram

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• hırsızlığa girer bu.

0|0
    0|0
  • Maddi sorununuz yoksa al gitsin.. Metresinin kızına oyuncak alacağına öz kızı harcasın.

0|0
    1|0
  • Hırsızlık hırsızlıktır, miktarı ve kime karşı yaptığının bir önemi yoktur.

0|0
    0|0
  • ha babanın cebinden para çalmışsın ha onu yapmışsın aynı.

0|0
    0|0
  • hernekadar babanda olsa yaptığın hırsızlığa girer. bence babana birkaç gün yağ yap üzerinede şirinlik yaptınmı dayanamaz alır zaten.

0|0
    0|0
  • olurda bakarsa hesabını veremezsin babanında güvenini kaybedersin yapmasanda ekstra yüklü gelse senden bilebilir hiç bulaşma o kadar çok istiyosan ek kart çıkarttır :) hem izinli kullanmıs olursun hemde ek kart oldugu için fazla açılmazsın

0|0
    0|0
    • kendi kartım var ama kendi topladığım harçlıkla ödüyorum.

• benimki baba ödediği için bilmiyorum o durumu

• ilk önce a şıkkı ile c aynı anlamda . anlamadığım kendi maaşını alıyorsan neden babandan istiyorsn cokmu az maaşın

0|0
    0|0
    • maaş almıyorum yine babamdan harçlık alıyorum =/ ondan topladıklarımla kendime bişiler alıyorum.

• kendi kartımın parasını ödüyorm yazmşsn ya onu dedim

• işte topladığım harçlıkla ödüyorum. maaşım yok

• Bence yap ama onun son harcamalarını takip et..aynı dönem içinde yap...kartını kullanmadığı bir boşlukta olmasın :D

0|0
    0|0
  • günah günah

0|0
    0|0
  • sakın yapmaaaaaaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Cep telefonuna mesaj gider.

0|0
    0|0
  • tabiki yapmamalısın.

0|0
    0|0
  • yapma yapacaksan da çok harcama :)

0|0
    0|0
  • babana soyle. babalar hayir demez. :DD boylece sucluluk duygusunada kapilmazsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...