Drogba hakkındaki düşünceleriniz?

Ben şu maçta bunu anladım Sow´la Burak´ı toplasanız Drogba´nın sağ bacağı etmezler bunlar babamın sözleri:)

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Drogba dünya çapında bir forvet sanırım bu söz yeterlidir çünkü Burak ve Sowada haksızlık etmek istemiyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ne alaka burak veya sowun yanında drogbanın şu anda lafı bile geçmez.

0|0
    1|0
  • Drogba kendini ispatlamış bir oyuncu. Bu maç oynanmasa dahi Burak'dan ve Sow'dan kat kat değerli olduğunu söylerdim. Buraya gelmeden önce çok vasat bir ligde oynuyordu üstelik 2 ay kadar futboldan uzaktı. Yavaş yavaş ısınıyor. Onu asıl seneye izleyin. İyi bir kamp programından sonra bomba gibi gelecek. Sneijder'de öyle :)

0|0
    0|0
  • düne kadar bi' poka yaramıyor diyenlere ne demeli.. ?

Ben Drogba'yı gerçekten çok severim, sempatik buluyorum kendisini, o adam tabiki SOW'dan ve burak'tan kat kat iyidir.. Adamın oyunda olması bile karşı takım için dezavantaj'dır..

0|0
    0|0
    • Ben Galatasaraylıyım ama Burakı hiç beğenmiyorum bence ligin en iyi golcüleri Drogba ondan sonra Sowdur

• Burak'ı benden başka beğenmeyenlerde varmış, meğer..

Burak topçu değil ya, ayağına top yakışmayan, fesat topçunun tekidir.. Bana göre Umut Burak'tan daha iyi..

Hoş; zaten ligin başında umut'un burak'tan fazlasıyla golü vardı, ama gs yönetimi inat'la burağın oynamasını gol atmasını istedi.. yoksa şimdi umut burak'tan fazla gol atmıştı, eminim..

• Gerçekten çok kaliteli bir forvet ayrıca sabrinin ortasını gol yapabilen ilk foret tanesi :D Fizik gücü tam potansiyelde değil ama böyle bile yıkılmıyor :D

0|0
    0|0
  • kıçı kırım mersine gol attı diye burak ve sow dan nasıl iyi oluyor tamam bir zamanlar bunlardan daha iyidi lafım yok şu an için hayır!,

0|0
    1|0
    • İzledinmi maçı?Drogba gol atmasa dahi maçın adamı seçilirdi

• ya bu kızlar allah askına yorum yapmasınalr birşey bilmeden pfff

• Ben'den biz söz..( Eski Tribün çocuğu ben )

Terim... Şişirilmiş bir balondur..

Şu an Lucesku olsaydı Real Madrid İspanya'da tarih olmuştu...

0|0
    1|0
  • Dünyanın sayılı forvetlerınden bence

0|0
    0|0
  • bir insanoglundan daha fazlaası:D

0|0
    0|0
  • drogba diyince aklıma boğa geliyo ya besili camız maşşallahı var hayvan gibi bişey :D

0|0
    1|0
  • yaşlı kurt son demleri

0|0
    0|0
  • esila senmisin yahu:D

0|0
    1|0
  • sağ bacak derken

0|0
    0|0
  • Kalitesini farkettiriyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• değil kesinlikle bence burakta sowda süperler

0|0
    1|0
  • Drogba kesinlikle harika bir futbolcu şüphesiz bence fakat bu maçta 2 gol attı diye Burakla kıyaslamak istemem. Sadece şunu söylerim Drogba bizim lige fazla geliyor :)

0|0
    0|0
  • bence tam tersi artık drogba bitmiş bunu çok iyi anlayabilirizyorum 30 küsür yaşında ki bir futbolcu genç burakla karşılaştırılamaz bile

0|0
    0|0
    • 35 yaşındaki adam koşuyor mücadele ediyor ama genç Burak onun gösterdiği çabanın yarısını göstermiyor

• wesley aslan ona lafım yok.. burakın aldığı her para helal.. beleş golden kastın ne?

• Şaka yapıyorum fenerliler öyle diyor ya:)

• burak mı burak? ne alaka:(

0|0
    0|0
  • Adamsın Drogba diyorum başka bişi demiyorum... <3

Ama bu lige biraz fazla...

0|0
    0|0
  • Adamsın Drogba !

0|0
    1|0
Yükleniyor...