Sporcular bakabilir mi?

Kosmama mekik cekmeme ve zayıf olmama rağmen bikini bölgem şişman neden ve nasıl gider bu?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Bende ki problem :) deri altı yağları tam bir baş belasıdır zayıf olsan bile kilolu gösterir. Emek verip yaptığın kasların üstünü örter ve aslında birçok insanın kas çalışıp şişeceğini sanmasının sağlayan da budur çünkü alttaki kas ne kadar büyürse üstünde ki yağda o kadar büyük gözükür. Çözüme gelirsek. Bu yağları yakmak gerçekten sabır ister. Hergün kardiyo yapsan bile gitmez üstelik kas da yakabilirsin. Haftada iki gün kardiyo iki gün ara şeklinde ara günlerde de gövde kısmı ağırlık antrenmanı ile özellikle şekeri, hamuru tamamen çıkararak bir ayda belirgin bir değişim sağlarsın

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• doktarlar onun için taze domates suyu öneriyo iyi geliyomuş

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yağ yakma olayı , malesef bölgesel gerçekleşmez , bunun için mekik tarzı hareketlere yük verme , 15 dakika tempolu yürüyüş ve yine karın egzersizleri (leg raises öneriyorum) en önemlisi kesinlikle şeker ve ekmek tarzı beyaz unlu şeyler tüketmüyorsun ve 3 ay sonra tıkır tıkır bir sixpack'e sahip oluyorsun :)) kolay gelsin.

0|0
    0|0
  • Istediğin kadar koş istediğin kadar mekik çek eğer beslenmeni düzeltmezsen o bölgedeki yağların erimesi zor , bide kızsın , kızlarda kas gelişimi zordur..
    Oyuzden sana tavsiyem sabah kahvaltını cok sağlıklı yap , aksam yemeğini sağlıklı şeylerden seç (hafif yiyecekler) . ve en önemlisi ekmekten uzak dur.. Ozaman görüceksin farkı ;)

0|0
    0|0
  • Hanging leg raise knee-up ve agirlikla yanlara egilme (adini hatirlamiyorum 😂) hareketlerinide setlerine ekle ayrica adonisi gelistirebilecegin harektler daha iyi gorunmesine yardimci olucaktir 💪

0|0
    0|0
  • Bölgesel yağlanma problemi.. O yağ ordan kolay kolay gitmez.. Liposuction ile aldirirsan bir umut var :)

0|0
    0|0
  • genetik o

0|0
    0|0
    • Nasıl ya

• Bilemiyorum ya çırkin duruyor sevmiyorum bir türlü

• bende çirkin durmuyor

• bikini bölgen derken pubik tepesini mi kastettin?

0|0
    0|0
  • Yap roplamışsındır koşu yap ya da ip atla

0|0
    0|0
  • Spora devam edeceksin.

0|0
    0|0
  • Diyet

0|0
    0|0
  • alt karın egzersizi dene