Bursaspor-Beşilktaş?

Baylar bayanlar sizce pazartesi günü oynanacak olan Bursaspor-Beşilktaş maçını kim alır?(Ben beşiktaş diyorum)

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• bursaporum alır tabiki ... keşke izin verseydilerde taraftarlarda gelseydi ... gerçi geçen verdiler orhangaziden döndüler :P:P:P şimdide çarşı ve teksas bakalım;

örnek 1:beşiktaş bursaspor adanada karşılaştı taraftar alınması yasaktı teksastan 50 kişilik grup beşiktaşlıların arasına girdi...dk 16 olunca her zaman her yerde en büyük bursa dıyerek kale arasında dövmeye başladılar...ve beşiktaşlar kaçtı herkez de gördü zaten

örnek 2:bursaspor ceza kalktı inönüye gitti 1600 kişi ile 300 kişilik bir grup dışarıda kaldı taraftarların çogu girdi...ve sayıları 10 bıne yaklasan besıktas taraftarı bir grup saldırdı ellerınde bıcak satır sallama ile bursasporlular hali ile korunmak zorunda kaldı ki bazı taraftarlarımız satıra sallamaya karşı tekme yumruk daldı... iki farklı olay :D videolarda görebilirsiniz açıklaması benden KAÇARŞI...herkez burdan çıkış yok der ama BURSA'ya giriş yok :D:P no entry

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir İnegölsporlu olarak ben bu maçta tarafsızım... BEŞİKTAŞ kardeş dost kulübümüz olabilir ama Bursaspor da Anadolu kulübü... Bizim kentimizde çok sayıda Bursasporlu var hepsiyle iyi geçiniriz her ne kadar 16.5 desek de kimseyi satmayız. Hak eden, iyi oynayan kimse o kazansın inşallah...

0|2
    0|0
  • Beşiktaşkım almalı...olay çıkar ama

0|1
    0|1
  • Başarılar komşu bursa :))))

0|3
    0|1
    • eses i sevmeyız pek ama ıstanbul ucubelerı ıle mac yaptıgında gonlumuz sızden yana oluyor :d

• bursa spor alabilir .beşiktaşta istediği oyunu her zaman oynayamıyor .geçen hafta zor kazandı .deplasman olacağı için çok zor bir maç .ama olaysız geçer inşallah .

0|1
    0|0
  • Beşiktaş alır diye umuyorum

0|1
    0|1
  • Beşiktaş alır bence

0|1
    0|1
  • bursa daha avantajlı durumda.

0|0
    0|0
  • her ne kadar bursasporla aramız ıyı olmasa da gonlum anadolu takımı olan bursaspordan yana

0|2
    0|2
    • aynen kardeşim ama onlar da anadolu kulübü hiç değilse...

• es es li kahretsın kı sevmıyorum sızı :D ama sız ıstanbul ucubelerıyle mac yaptıgınızda benımde gonlum sızden yana :D

• bence BURSA alır gibi Bjk nin forvetleri sakat Manu Fernandes'i tutabilirse Bursa rahat şekilde alır maçı...

0|0
    0|0
  • Ben 0 oyna derim :P

0|0
    0|1
  • çarşılıyız bursalılara karşılıyız

1|1
    0|1
  • her türlü maç BEŞİKTAŞIMIN...

1|0
    0|1
  • Beşiktaş bursa fan biraz zor galibiyet alir bursa iyi oynayan bir takım

0|1
    0|1
  • Tabikide BeşiktAŞKM alcak :)

0|1
    0|1
  • Bursaspor dıyorum

0|0
    0|0
  • Besiktas alır.

0|1
    0|1
  • Beşiktaş alsın, şampiyonluk şansı azda olsa devam etsin..

0|0
    0|1
  • Ben de Beşiktaş diyorum.Merdiven çocuklarını yeneriz.

0|1
    0|1
  • İY-1 MS-0

0|0
    0|2

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...