Hayatınızda bulunmasını istediğiniz insanların karakterleri nasıl olmalı

kız/erkek farketmez bu kişiye herşeyimi anlatırım arkadaş sıfatına değer dediğiniz insanların karakterleri nasıl

0|0
6|18

En İyi Erkek Görüşü

• olgun katakterlı

ne ıstedıgını bılen

asil

onur ve seref sahıbı

hakkını savunan

sadık

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• herşeyimi kimseye anlatmam ama . Hayatımd aolacka kişi kız/erkek farketmez tembel ve mızmız olmayacak tahammül edemiyorum...

0|0
    0|0
  • önyargılı olmaması önemli . her zaman görüşünü ve düşüncesini anlatabilmeli .konuşmaktan çekinmemeli .dürüst ve anlayışlı olmalı ,eleştiriye de açık olmalı .

0|0
    0|0
  • söyleme sırrını dostune oda gider söyler en iyi dostuna ... bir sofradasın bir küçük ekmek parcası birde büyük var eğer büyüğü alıp küçüğü sana bırakırsa arkadaş dost olmaz eğer küçüğü alıp büyüğü sen al derse ölüme git onunla hyır demez

0|0
    0|0
  • her şeyimi anlatırım diye düşündüğüm hiç kimse çıkmadı karşıma oldukça geniş çevremde olmasına rağmen

0|0
    0|0
  • blues-rock mzk dinleyen kızıl ip örgülü saçları kırmızı dudaklı çerçeve gözlüklü ince gülüşü olan küçücük bir kız:)

0|0
    0|0
  • yaban çakalı olmayacak mazlum gibi bakıcak ahlaklı eğitimli kültürlü

0|0
    0|0
  • güvenilir olcak en önemlisi bu...

0|0
    0|0
  • anlatma sırrını dostuna.. oda söyler dostuna.. oda söyler dostunun dostuna...

0|0
    0|0
  • efendi olacak oturup kalkmasını bilecek gereksiz konuşmayacak terbiyeli olacak alçakgönüllü merhametli güleryüzlü çok şey istiyorum bence olamayacağı için olduğu kadarıyla:)

0|0
    0|0
  • herseyee ramen arkamda olsun yeter

1|0
    0|0
  • Sözümü dinleyen kim olursa olsun Candır benim icin

0|0
    0|0
  • yardimin gerekiyor koş dediğimde elindeki işi bırakıp koşacak

0|0
    0|0
  • "iyi" olmalı

0|0
    0|0
  • Benim kafadan.

0|0
    0|0
  • zeki olmalı 2 kelimemde tek bakışımda beni anlamalı ona göre hareket etmeli

0|0
    0|0
  • İyi kalpli olmalı

0|0
    0|0
  • iyi bir kişiliğe sahip olmalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Menfaati uğruna kendi karakterinden ödün vermeyecek, empati yapmayı bilecek, özüyle bir olacak, öyle sağ gösterip soldan vurmayacak, net olup dolaylara sapmayacak; sevmiyorsa sevmiyorum diyecek, içindekiyle dilindeki eş olacak.

0|1
    0|0
  • düşmanımda olsa dürüst olmalı hani içi dışı bir düşmanın bile mert olsun derler hani o cinsten düşman kazansam bile sevinirim

0|0
    0|0
  • inançlı

güvenilir

saygı değer

güler yüzlü

0|0
    0|0
  • Saygılı dürüst aklı fikri cinsellikte olmayan okumayı seven kültürlü sağlıklı yaşamaktan hoşlanan biri

0|0
    0|0
  • Saygılı,insanları aşağılamayan,merhametli,düşünceli,bilgili,her şeyi kafaya takmayan ve güven veren..en önemlisi bunlar.

0|0
    0|0
  • Maddelendiremeyeceğim kadar özel. Hissederim ben.

0|1
    0|1
Yükleniyor...