Arkadaşlar bakarmısınız...

arkadaşlar sevgiliniz sizden biraz kısa olsa sizin için sorun olurmu..sırf bu yüzden ayrılırmısınız...yoksa takmazmısınız... eger ayleniz karşıyse sırf bu yüzden istemiyorsa ne yaparsınız...?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• seviyorsa hiçbirşey engel değil fakat bazıları konuşçak size laf atçak işte sizi yakıştıramycak ama seviyosanız birbirinizi bütün sözleri ezip geçersiniz

1|0
    0|0
  • sen mutlumusun ne yapacaksin boyu uzunmus kisaymis güzelmiş cirkinmis ne önemi var bunlarin sen mutlu olmana bak ailede bir yere kadar

1|0
    0|0
  • bence hiçbir önemi yok seviyorsanız gerisi boş benim nişanlım da benle aşağı yukarı aynı topuklu giydiğinde benden uzun oluyor hiç te bir sıkıntı yok..

1|0
    0|0
    • benim içinede sıkıntoı yok ta aylem işte..:(

• sen seviyorsan oda seviyorsa gerisi kimseyi ilgilendirmez ... konuşan çok olur aldırma !

1|0
    0|0
    • :(ama işte aylem sorun ediyor:(

• Bu bendeki ask olmasa güzelligin on'par etmez. dışı bos ver içe bak

0|0
    0|0
  • 1,80 üzeri olmadığı süre boyu sorun etmem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Duyguları kısa, eksik olmasın boyun önemi yok.

1|0
    0|0
  • Seviyorsam başkası karışamaz.Ailem mi evlenecek adamla sanki.Sevdiğin kişiyi her haliyle sevmelisin.Boy falan bunlar küçük takıntılar,sorunlar.Şimdi bu sorunu takan ilerde neleri takar kimbilir..

1|0
    0|0
  • Kısa olmaz kelebeem.

1|0
    0|0
  • ilerde sevgilin sorun ederse sorun canım, 1 2 cm den bişe olmaz topuklu giymezsin en fazla ama görünür biçimdeyse insanların bakışı rahatsız eder belki, sıkıntı etmem diyosan salla sevdiceğinle mutlu günlerinizin tadını çıkart :*

0|0
    0|0
    • benim için sorun degil bende topuklu ayakkabu giymem...

• Ben sevgilimle aynı boydayım belki iki üç cm daha uzundur sorun yok

0|0
    0|0
    • senden uzun tabi sorun olmaz...kısa olsaydı peki?

• İyi de uzun olduğu bile belli değil bir cm belki uzundur aynı boydayız yani benim için de sıkıntıydı topuklu ayakkabıda falan ama sonra ondan önceki selvi boylu sevgilim bir halta yaramadığını düşününce iş boyda değilmiş dedim :) 2 senedir beraberiz.. Spora falan gitsin kalıplı olsun biraz, sorun olmaz.

• neyse yaa..:)

Yükleniyor...