70 günde kaç kilo verebilirim?

Çok sıkı değil arada kaçamak yaptığım bir diyet yapıyorum. Nadiren cips yiyorum, arada sırada aşırı olmayacak şekilde çikolata. Azar azar. Ekmek pilav makarna vs karbonhidratlı şeyleri yememeye özen gösteriyorum. Sabahları yürüyüş + koşu yapıyorum. Kafama esince de squat thigh gap yapıp egzersizler yapıyorum. mekik şınav kardiyo gibi. bunun dışında dans ediyorum hergün olmasa da. kilom 58 boyum 164.70 günde yani 2 ay 10 günde kaç kilo verebilirim? Kilomun 40 olmasını istiyorum.Çok zayıf olmak istiyorum. Not: göbeğim basenim var...

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• 70 günde 350 tane bira içerim.

0|0
    0|0
    • Shoott

• Tamam ceks.

• Tamam Desperado

En İyi Kız Görüşü

• Sakın öyle bir hata yapma hem regli olamıyorsun hem b12 vitamini , kasların da gidiyor su da gidiyor senin yağdan vermen lazım bak pişman olursun 40 kiloya kıyafet de yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• 10 kilo verilir

0|0
    0|0
  • Sana bağlı

0|0
    0|0
  • 8 kğ

0|0
    0|0
  • 70 gün sonra kaç kilo verdiğini bizle paylaş lütfen bende merak deiyorum zira -.-

0|0
    0|0
  • Bana göre senin için ideal kilo 53-54 civarı. 40 kiloya düştüğün zaman bir çok ciddi hastalığa davetiye çıkarabilirsin.

0|0
    0|0
  • Kac kilo verilir diye bir sorunun cevabı yok. Cevabı sende aslında. O kafana esince yaptıklarını haftada 3 kere yaparsan tabi yürüyüş ve koşuyla birlikte. Hayatından şekeri ve karbonhidratlı yiyecekleri atarsan 2 ayda istedıgın kıloya ulasırsın

0|0
    0|0
  • 15 16 kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • 40 mi? ruzgarda devrilirsin

0|0
    0|0
    • Takıntım var

• ne diyeyim, umarim hatandan erken dönersin, kendi sagligin ve guzelligin icin

• Teşekkürler

• sana bağlı

0|0
    0|0
    • Evet bana bağlı kaç kilo işte

• Diyet yapmaya gerek yok

0|0
    0|0
  • 15 kilo versen iyidir

0|0
    0|0
  • Yardımcı olabilirim