Boks torbası alicam çok ses yapar mi?

Eve boks torbası almayı düşünüyorum, ev zemin kat üstte de biraz aksi bir komşu var. Boks torbasını alırsam mecbur tavana , tavandaki kolona asicam ama iste yukarı çok ses olursa sorun olur kullanamam, alacağım torba 30-35 kg ici deri dolu bisey sizce sorun olur mu, yani tekme yumruk hepsini çalışmak istiyorum vururken çok ses olur mu ya da torba sallaninca duvarı falan çok sarsıp yukarıyı rahatsız eder mi? Bilenler yardımcı olursa sevinirim, teşekkürler.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ses yapıyor ama çalıştığın zamanlarda bilgisayardan müzik aç, şunu bilmen gerekir yaptığın şey normal değil çünkü bir salon sporu ve ev bu şartlar için uygun değil dolayısıyla çok absürt saatlerde çalışma, dolayısıyla rahatsızlık verme ona dikkat edersen komşularında idare eder artık sanırım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet çok ses yapıyor onlar bence evinde yapma bunu sonra komşunla aran bozulur boşver..

0|1
    0|0
  • Apartman hayatinda böyle saçma şeyler yapmayın.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kardeşim Profesyonel Boksörüm Depomda Asılı Çok Ses Yapar Sorun Olur Durumun İyiyse Kendine Bir Depo Kirala Orada Spor Yap.

0|1
    0|0
  • Kardeşim ben boks yapıyorum bir salon da yani orda bile torba dövdüğün de rahatsız edici bir sesi var evde biraz sıkıntı olabilir özellikle üstteki komşun aksi ise torbayı değil onu yumruklarsın.

0|1
    0|0
  • yok fazla ses yapmaz

0|1
    0|0
  • Vuruşuna bağlı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...