Yazı türü nasıl okunur mu sizce ?

yürü, yürü, dur! yürü,dur! yürü, dur! ne yapmaya çalıştığımı bilmiyorsunuz... bu hareketleri sadece sıkılmamak için yapıyorum veya zaman geçirmek için,işe yarıyor deneyin bence yürüdüğünüz kaldırımların çizgilerine basmamaya çalışın veya kaldırımlarda oluşan o karecikleresadece bir kere basmayı deneyin bunlar benim günlük zaman geçirme uğraşlarımdır, veya kafanızda bir şey kurun onu yaşayın mesela hemen kuruyorum...

açılın açılın açılın geliyor o geliyor saniyelerin, dakikaların, saatlerin, günlerin, haftaların, ayların, yılların adamı geliyor geliyor işte karşınızda ve birden karşınza bir boyacı çıkıyor ahhhhhdiye bir ses çıkıyor bu ahhhhh diye bağırışın üzerine..

Boyacı: bakın bir etrafınıza rengarenk boyalarla süslenmiş evleriniz var cıvıl cıvıl içe açıcı bunları size kim yaptı kim bu güzellikleri ince ince duvara işleyerek güzellik kattı diye bağırarak sorunca seyircilerin arasından bir çocuk sensin boyacı amca dedi ve seyirciler boyacıyı alkışladı.

ne güzel kurduk demi kedninze biraz güvenin sedece başkaları için yaşamayın kendiniz içinde yaşayın istediklerinizi yapın edin ama sakın ha pişman olmayın ne demiş ÜNSÜZ ŞAİR ABDULLAH DEMİR; BAŞKALARIN HAYATINA DAHİL OLUP O HAYATI YAŞAMAK KOLAYDIR, ÖNEMLİ OLAN KENDİ HAYATINI YAŞAMAKTIR.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...