Kapat

Bacaklarım çok fazla kalın ne yapabilirim?

erkekte basen olmaz ki çok saçma aslında vucudum iyi yaklaşık 3 aydır spora gidiyorum hafiften kaslandım boyum 1.80 kilom 95 idi 90 oldum
ama gerçekten kilo mu hiç göstermiyorum göbeğim yok görenler 80 sanıyor beni ama sadece bacaklarım çok kalın daha doğrusu basenlerim bütün fazla kilo orada rahat hareket edemiyorum koşamıyorum
spora + basketbola gidiyorum basketbola uzun zamandır gidiyorum ama bir değişiklik yok
bir erkekte basenlerin olması ne demek ya çok itici bir durum kas değil keşke kas olsa yağ var hep

0|0
0|3
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardesim öncelikle beslenmeni düzelt ve bacakların ıcın yanı belden asagısını forma sokman ıcın bısıklet surmen gerek , ama nasıl sürüceksin? Şu şekilde acıklıyım , hani kücükken bisikletin zinciri atardı boşa pedal cevirirdik aynen öyle hafife alıyosun spor salonunda o şekilde yapıyosun..

0|1
    0|0
  • Ayni sorun bende de var hic estetikte durmuyor. Bacak incelmesi ve sikilasmasi icin egzersizler var tavsiye ederim bende baslayacam

0|1
    0|0
  • spora devam

0|1
    0|0
    • nereye kadar

• kas yapıp kızlar peşinde koşana kadar :) şaka bir yana sen mutlu olana kadar kardeşim

Yükleniyor...