Sevgilimin teline bakmak istedim kıyameti kopardı az bakarmısınız??

Sevgilimle oturuyoduk. Kavgalıydık daha dogrusu yeni yeni düzeldiydik. Sevgilimin telefonunda ilk çıkmaya başladğmız zamanlardaki benım attğım güzel mesajlar duruyodu. Neyse istedim telefonu vermedi. Vermicem falan dedi direttii. Diretince allah allah dedim kendi kendime. Neyse zorla alcamı biliyo tabi ama varya hani olurya çantasını kaparlar bir kadınında kulpundan tutar vermemek içn. Buda aynı öyle ypatı. Verirmiyim vermedim tabi. zorlayınca dahada hırs yaptım. Sonra baktım mesajlara en az 1000 tane mesaj var sakladığı. Sonra neyse benımkıler okuyorum. Alta doğru iniyorum hızlıca ama varya o kadar çokki inmiyor artık ya. Kıllandım biraz. Sonra işte dedi vermezsen şöyle yaparım konuşmam falan de tehdit etti. Bencil dedi bana. Ayıp dedi ben dedi anneme babama baktırmıyorum sanamı baktırcam dedi. Bende dedi ikimizin hakkında olan mesajları okumak ayıpmı dedim. Oda evet benden başkası okuyamaz dedi. Ben başkasımıyım falan dedi. Sonra kalk dedi daha 10dk var arabanın gelmesine. 5 dk kala kaldırdı ben gidiyom dedi kalk falan dedi. Zorla aldı telefonu elimden bunuda belirteyim. Siz olsanız aklınıza gelecek şeyler nedir?

• Seni aldatıyor.
    20% (7)18% (7)19% (14)Oy Ver
  • Eski sevgilisinin attığı mesajlar duruyordur ve görmeni istemiyordur.
    17% (6)15% (6)16% (12)Oy Ver
  • Senden sakladığı bişeyler var KESİNNN
    63% (22)67% (26)65% (48)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Onun telefonunu niye istedim şunuda belirteyim. Attığım eski mesajları okuyup anılarımız tazelensin falan istedim. Güzel güzel hatırlayalım gülelim istedim. Ama o böyle yaptı.
Bana 10 aydan beri küfür etmeyen slak bile demeyen insan. Sİktr git başımdan dedi. Bencil dedi. Ağzına ne geliyorsa söyledi. Gece mesaj attı seni üzdüğümün kırdığımın farkındayım ben ayrılmak istiyorum sende istiyosan bitsin falan dedi. Bende dedim beni bu nedenden bırakcak birinin arkasından yalvarmam dedim. Hatanı anlayp özür dilicene çabalıcana ne diyosun dedim. Daha sabahleyim hep yanındayım diyodun Sen hep yanmda olcaktın böylemi ynamda oluyosn dedim. Sustu.
Bide belirtmek isterim Gelen kutusunda 1 tane mesaj vardı. Ama bu taslaklar diye bir dosya var. Klasör. Dgdg diye açmış Ona giricem zaman girme sakına oraya dedi elime yapıştı. Zorla almaya kalkıştı. En az 1000 tane mesaj vardı. Hepsini okuyamadan tehditler falan etti konuşmam dedi. Bunları söylerkende hala elimden almaya çalışıyor.Anlayamadım gitti

0|0
26|32

En İyi Kız Görüşü

• sakladığı bişey olduğunu düşünürümm içim içimi yer . bizim telefonlarımız ortadadır ikimizinki de . gizli saklı bişey yok . hayatında biri varsa özel hayatın odur bence . ondan bağımsız ayrıca bir özel hayat olamaz tabi bu benim tercihim başkları da başka türlü düşünebilir. başka bir özel hayatı olan kimseyle ben hayatımı birleştirmem.hayatımdaysa şayet kimle ne konuştuğunu kiminle ne şekilde yazıştığını bilmek isterim

1|3
    2|1
    • En iyi cevapmı ne ? :DD

• benimde eski kız arkadaşım var benle tekrar buluşmak istiyor ama benden sonra 3-4 kiişiyle çıktı ben kimseyle çıkmadım üstelik konştuğu erkekler var.Ne yapmamı öneriyorsun peki seyyah

• saçmalama kardeşim sakına. Uzak tut kendinden. Ben saldım artık bune lan gençliğimi acı cekerek mi cürütecem. Bi daha ne zaman genç olcam ben

Kızlar Ne Diyor 25

• "Neyse zorla alcamı biliyo tabi" , "Verirmiyim vermedim tabi." ..

Kizin üstüne mi saldirdin n'aptin sen ya? Bir de normal bir sey gibi "tabi" diyor. Vay anasini. O cantayi testislerine indirirdim sevgilin yerinde olsaydim.

" Onun telefonunu niye istedim şunuda belirteyim. Attığım eski mesajları okuyup anılarımız tazelensin falan istedim. Güzel güzel hatırlayalım gülelim istedim. Ama o böyle yaptı"

- Sen istemissin ama sevgilin istememis.

- Telefonu elinden böyle hunharca aldiktan sonra eski mesajlari okusan ne olcak sanki? Atmosferin icine zaten etmissin.

- "Ama o böyle yaptı" Sen ne yaptin peki? Sucu onun üstüne atmak kolay tabi.

Sevgilinin o an küfür etmesi gayet dogal. O etmeyecekte kim edecek? Zaten saygi kurallarini ilk bozan sen olmussun onu ez gecerek. Bir iliski tek kisilik degildir. Senin kafanda kurdugun o "bir iliskide olmasi gereken seyler" onun icin gecerli olmayabilir ama sen onun düsüncelerini hice sayarak kendi kurallarini baskiyla ona kabullendirmeye calismissin. Kafanizda ciddi bir uyusmazlik var. Dominantligin ve saldirganliginla onu senin isteklerini yapmasina zorlayamazsin. Ya bundan sonra onu da dinleyip iliskiniz icin ortak bir yön bulacaksiniz ya da yollarinizi ayiracaksiniz. Böyle devam etmez.

Ha bir de su "yoksa beni aldatiyor mu" düsüncesine bitiyorum. Onun bir özeli olmasi illa seni aldatiyor anlamina gelmiyor. Belki de kendi arkadaslari ile özel seyler konusmustur, ki sirf sevgilisisin diye gelipte sana arkadaslarinin sirlarini verecek degil..

Öyle böyle söyle iste.. Hadi kactim burdan.

1|0
    0|0
    • Kız dayanışması. Hepiniz aynısınız. Ha bizimkilere bakmaya gelince baktırtmayınca asıl kıyameti o zaman kopartırdınız. 2.side telefonunu çantadan almadım çanta lafıda etmedim. Arkadaşından mesaj geldi tamam falan dedim cebine koydu o an aklıma geldi. İstedim vermedi. Şüphelenmim mi? Ya bir yürü git allah aşkına ya

• Ay nolur cevap ver ya:( Bak bir daha sorayım istersen soruyu he olurmu:( nolur cevap ver:/ naparım ben cevap vermezsen sonra ::(

• annesine babasina baktirmadigi mesajlara senin hakkindir bakmak, sonucta sen sevgilisi oluyorsun, böyle sözler söylemisse, kesin senden sakladigi birseyler var bence. iki sene olucak cikiyoruz ve ben halen sevgilim telefonunu cebinden cikaririrm bakarim, güvenmedigim icin felan degil, onun esyalarina izinsiz bakabilen tek insan benim, hosumada gidiyor benden baska kimse bakamaz, istersem bakarim istersem bakmam. oda cantama bakar telefonumu cikarir cantami tasir bunlar güzel seyler, sadece sevgilinin yapabilecegi hareketler bunlar. ama benim sevgilim baktirmasaydi anlattigin gibi davranislari olsaydi, benden sakladigi kesin birseyler vardir diye düsünürdüm.

0|0
    0|0
  • söylediğin şıkların hiçbiri. ya ben şunu anlamıyorm . hemen neden bişeyler sakladığını düşünüyorsun. belliki kız rahatsız oluyor. aklına neden kötü şeyler getiriyosn. şu güne kadr senn güvnini yıkacak birşey yptımı ? yaptıysa birşey diyemem tbi . ama yapmadıysa haksız sensin burda kusura bakma. sevgisisin diye herşeyine bakmak zorunda değilsin. senin burda yapman gerekn sevgilim diyorsan eğer o insana evlencek biri olark görüyosan. ağzından çıkan her cümleye inanmayı öğren. oda sende. öğren ki bişeyleri kanıtlamaya ihtiyac duymayın . öğrenki aklınıza bir gr bile şüphe sokma. anladınmı. bu basşka seyde olur tel olur face olur bilmem ne olur. ama inanmayı öğren. heleki sevgiline. güvenmeyi ve inanmayı öğren. birşeyler saklıyor diye düşünmeden önce. inanmayı öğren

0|0
    0|0
    • Yanındayken mesaj geliyor telefonun arkasını bana doğru tutuyr saklıyor yani ne zaman olsa hep böyle. 2si yanıma gelirken mesajların hepsini siliyor

• yanına gelirken mesajların hepsini siliyorsa nasıl sen telefona baktığında 1000 tane mesaj vardı peki? o.O

• Klasörde var .Gelen kutusunda değl. Yani taslaklar gibi bir yerde

• Lafa bak annesine babasına bile göstermiyomuş. Heralde göstermicek napıcak "anne baba bakın sevgilimle mesajlarımız mı dicek? Alın okuyun bakın ne kadar romantik dimi ehe" yapıcak hali yok. Anneden babadan saklanan bir özel vardır elbette ama sevgiliden saklanan nedir ki yani? Hayır tamam saygı ve mesafe her ne olursa olsun olmalıdır telefon karıştırmayı doğru bulmuyorum. Ama bu kadar abartıp celallendiğine göre kesinlikle bişeyler vardır. Uyanık ol.

0|0
    0|0
  • Ben o telefonu isteyeceğim ve o bana vermeyecek. Öncelikle vermek istemediğini belirttiği an şüphelenirim ve o telefonu illa ki alırım elinden. Yine vermemekte diretirse o telefonu alır ağzına sokar yüzüne tokatı basar giderim.

Bak atarlandım durduk yere..

0|1
    0|0
  • sen almak isteyince bişeyler saklar gibi panikledimi ya da ne bilyim kızarıp aşırı tepki..bak bu durumlarda kendini kandırmana gerek yok kıllandırdıgı bir durum olduysa emin ol sakladıgı kesinlikle bişey var.. iyi ya da kötü bana inanabilirsin o bişey saklıyo.

0|0
    0|0
    • diretti vermemek için kardeşim. Bende dedim allah allah niye vermiyo gibisinden dedim aldım baktım 1000 tane mesaj vardı okuyamadım hepsini

• Konuşmasını istemediğin biriyle konuşuyor olabilir , arkadaşlarıyla senin dedikodunu yapmış olabilir.İllaki seni aldatacak diye birşey yok.Kızlar aralarında erkekler hakkında muhabbet ediyorlar.Belki aranız yeni düzeldi onları görüp tekrar aranızın bozulmasını istememiştir.Kavgalı olduğunuzda arkadaşlarına fikir danışmıştır.Hemen celallenme.Sevgiline güveniyorsan zaten öyle birşey yapmayacağınıda biliyorsundur.

0|0
    0|0
    • Hayır arkadaşım. 1000 tane mesaj var ya. Dolu dolu. Ya tamam bana bir açıklamasını yapsın o zaman. Bana bu zamana bişey saklamıcana söz verdi. He kızsal bişey olsa anlarım tamam derim. Ama 1000 tane mesaj var ya

• Aranızdakileri tam bilmeden yorum yapmak haddime değil tabi ama akışına bırak.Seviyorsa kendi sürüne sürüne gelcek zaten.Umursama hiç.Hemde hiç.

• Peki teşekkürler

• tlfnu nıe ıstedım dıe acıklamayı bosuna yapmıssın tabıkı bakacaksın amk tlfnun yanı sıkıosa vermesın sevgılım hayırdır ozelı varsa o benım zaten. ayrıca emın sen yokken baskasıyla mesajlasmıs gorusmus mesajları sılmeyı akıl edemeyıpte sıkıntı olmus ona.arkadaslarımdan bılıorum tlfnu almaya kalktı cok korktum felan derler hattı ne sana bısey ogretıyım ordan ımle mesajlatıgını ogren

0|0
    0|0
  • senden sakladığı şeyler var belliki ama günahını almayalım kavgalı olmanızın etkiside büyük aranz iyi olsaydı böyle yapmayablrdi

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun, haksizsin bu konuda, istemedigi birseyi yapmaya hakkin yok. Bosunada oyana buyana kivirip durma, belli ki güven sorunu yasiyorsun, ama genede senin yaptigini hic birsey hakli cikarmaz.

0|0
    0|0
    • ya kardeşim ben eski mesajlarımızı okuyup aramızı düzeltmek istedim anılarımızı tazelemek istedim. Ama o böyle bir tepki verdi. 10 Ay oldu snuçta ciddiyiz özelimi olur benımle.He kızsal bişey desin anlarım o zaman.

• her insanı aynı kefeye koyma kardeşim

• Yok sana özel bir cevap bu, iyi günler.

• Ya gerçekten sakladığı bir şey yoksa ya sen günahını alıyorsan şıklarda olumlu bir cevap göremedim.Ama keşke durum bu hale gelmeseydi artık yoksada inanmazsın

0|0
    0|0
  • Yahu önyargılı olma derim kızların özel konuştuğu şeyler vardır tıpkı sizde olduğu gibi okumanı istememiştir belki de

0|0
    0|0
    • Ya kardeşim ben sadece bize özel mesajları okuyp anılarımızı tazelemek istedim. 1000 tane mesaj var bunun özel konuştuğu mesajımı olur yahu. 10 tane olur 20 tane olur. En az 1000 tane mesaj var yaw

• Bakmam zaten artık. Ben sadece eski attığım güzel mesajlara bakıp gülmek anılarımızı tazelemek istdim. O bu tepkiyi verdi. İnsanız herhalde laftan anlarız.

• İyi diyorsun hoş diyorsun da bu kadar içerlediğine göre seviyorsun eğer senin düşündüğün gibi aldatma durumu varsa yandın

• kendini kandırmak böyle bir şey olsa gerek...

anılarını kendi telinden okuyabilirsin! güvenmemişsin işte kıza kontrol etmek istiyorsun.. kılıf uydurmak neden ?

0|0
    0|1
    • Telefonumamı girdin be mubarek insan. Onun telinde benım ona attığım ilk mesajlar ilk konuşmalarımız var. Benım yok ben sildim düşünemedim ilk başlarda saklamayı. Ama o saklamış güzel mesajları. Bakalım anılarımızı tazeleyelim güzel güzel hatırlayalım istedim. Benım okumamı isteidm ona. Vermedi diretti. Diretince zorla aldım

• Hepiniz aynısınız ya

• saygı terk. boşver hayr gelmez o kızdanda o ilişkidende

0|0
    0|0
  • şıkların hepsinde altattığına odaklanmışsın ne desek boş ağa

0|0
    0|0
  • Eski sevgilisinin attığı mesajlar duruyordur ve görmeni istemiyordur yda sakladığı brşyler vr

0|0
    0|0
  • Ya bu kadar önyargılı olma . Bazen bende de oluyor o durum . Kız arkadaşlarıyla özel mesajları duruyordur belki ha ?

0|0
    2|0
    • Tamamda ben kimim yani. Dedim zaten ona kızsal bir özel mesajın varsa söylede bilim dedim. Yok dedi sadece bakmanı istemiyorum dedi benden başka kimse bakamaz dedi benım özelim dedi. Ayıp dedi. İkimize ait mesajları okumak ayıpmı dedim bende.

• Hangi devirde yaşadığımızın farkındamısın arkadaşım.

• İnsanlık görünmüyor artık . Nyse konuşmaya bile degmezsin bb ./

• Cok kaba bir davranis.. Misal cantamda pek bir sey yoktur ama karistirilmasindan nefret ederim. Seceneklere bakinca guvenmedigin asikar. Boyle iliski yurumez.

0|0
    0|0
    • hiç kaba bir davranış değil. sevgili güven verecek ki güvenesin. ben sevgilimin bütün şifrelerini bilirim ama sadece 1 kez kullandım. asıl bu durumda kullanmama gerek yok zaten güveniyorum şifreleri ikiletmeden verdi diyorum. cafede otururken tuvalete falan gider telefonunu hep masada bırakır. bazen hayatım çantamdan şunu verir misin falan der. tam tersini yapsa ASLA GÜVENMEM.

• Asagidaki yorumlari oku. Iste bu yuzden yasitlarimla anlasamiyorum. Anliyorsun degil mi?

Baksa hepsi coluk cocuk.

• sakla digi bisey var iyide ola bilir kötüde

bazi kizlar bir kac erkekle konusur flört eder icinde birini secer koca diye

hangisi onu daha mutlu ediyorsa onla evlenir

0|0
    0|0
  • kız arkadaşlarıyla senin hakkında bişiler konuşmşlardır görmeni istemiyodur kesin :D

0|0
    0|0
    • Tamam kardeşim 10 tane olur 20 tane olur mesaj. 1000 tane mesaj var ya

• hiç silmiyodur belki :7 çok çevresi varsa bide..

• 2 Tane arkadşaı var onlarlada fazla konuşmuyor. Knuşsa bile mesajları siliyor. Gelen kutusuna baktım 1 tane mesaj var oda benım attığım. Klasöre baktım 1000 taneden fazla.

• Senden sakladıgı birşeyler dönüyor ama ..

1|0
    0|0
  • Sakladığı bir şey yoksa neden bu hareketleri yapsın ?

0|0
    0|0
  • Niye "özeline girilmesini istemiyor" diye bir şık yokki

0|0
    0|0
    • Eger bu insan sevgilisi ise özel diye bişey yokdurdur ona karşı bence

• E orasını burasını gösterip elletince olay yapıyosunuz ama sevgilisi değil mi özel diye birşey yok o zaman her konuda

• görmemen gereken seyler var ya dedikodunu yaptı ya da aldatyo baska sonuc ckmaz bu olaydan...

0|0
    0|0
  • senden gizledigi seyler vardir.. neden dersen cok direnmesi.. eger öyle olmasa al bak derdi..

sorun yapmazdi.. bu sekilde senin güvenini sarmisda oldu..

0|0
    0|0
    • Aynen öyle kardeşim benm. Ben sadece eski attığım mesajlara bakp anılarımızı tazelemek istedim aramızın iyi olmasını istedim o böyle yaptı. Şimdi mesaj atmıcam sana diyor:D

Erkekler Ne Diyor 32

• burda yorum yazan bazı ergen hatunlar sakladığı birşey var demek yerine sana neden güvenmiyorsun diye laf atmış bide utanmadan...tekin ayak olmayan hiçkimseye güvenilmez o kızdan hayır gelmez

0|0
    1|0
  • Saklayacak bir şeyi olmasa bu kadar inada bindirmezdi diye düşünüyorum. Sonuçta ilişkiyi iki kişi yaşar, bu senin özelin bu benim özelim diye bir kavram bana her zaman saçma gelmiştir. Ha mantık evliliği yaparsınız o ayrı, ancak duygusal bir ilişkide iki kişi de kıçını yırtmak durumunda birbirlerine güven vermek ve aksini hissettirmemek için.

Benim sana tavsiyem sen fazla takma bu konuyu kafana, onu da olduğu gibi bırak, ararsa konuş aramazsa da üstüne gitme.

Güven olmayan ilişki köksüz bir ağaç gibi en ufak rüzgarda sallanır, ne zaman yıkılacağı da hiç belli olmaz.

0|0
    0|0
  • dostum bak sevgilimle ayrı şehirdeyiz. ben yanına gittim 1 haftalığına. telefonunu ver kontrol edicem kimle konuşuyosun diye hafif esprili dille söyledim, aldı verdi inceledim, baktım. face'ine girdim kimle konuşuyo diye baktım gıkını çıkarmadı. o da benim telefonumu aldı inceledi yanımda. yani normal birşey değil bu. gizlediği birşeyler var kesinlikle ama hemen aldatma olarak düşünme. belki bir arkadaşıyla senin dedikodunu yapmıştır ondan böyle yapıyordur. güvenmiyorsanda bırak, güven olmadan ilişki olmaz :/

0|0
    0|0
    • Kardeşim güveniyorum ben ona. Taki öyle diretene kadar. Biraz sarstı artık. Ben sadece kavgalıydık eski mesajlarımıza bakıp anılarımızı tazelemek istedim. Gülmek aramızı düzeltmek istedim. O bunu ypatı. 2.si Eminim 1000 tane mesaj vardı orda. Çnkü in in bitmiyodu.

• Kardeşim işin zor ya, umarım düşündüğün gibi değildir, mutlu mesut olursunuz ne diyeyim...

• eyw kardeşim

• La sen sevgilinle arandaki herseyi yaziyon valla buraya. Sen degil biz cikiyok sanki. Burda sevgilini senden daha iyi tanıyan birileri çıkarsa hic şaşırmam.

0|0
    0|0
  • ben olsaydım vermezdim hepsine bakardım şimdi hepsini silmiştir sende hata bakacaktın ben olsam kafayı yerim böyle bir durumda hepsine bakardım otur oturduğun yerde derdim bakardım yanlış yapmışın

0|0
    0|0
  • kaşınmışın beni sevgilim benim telefonuma bakmaya kalksa o anda işi bitirim ne demek telefnuma bakmak eşimmi aşımmı annem bile bakmıyor telefonuma sevgilim asla bakamaz

0|0
    0|0
    • Sevginle aranda gizli saklı bişey varsa ona sevgili deme sen. Ha erkek arkadaşlarınla konuşursun falan küfürlü bişeyler olur. Klasörde ne işi var 1000 tane mesajın. 10tane olur 20 tane olur. 1000 tane mesaj var. Düşünsene sevgilinin klasörnde 1000 tane mesaj var merak etmezmisin. Ben kendiminkilere bakcam diye almak istedim okumak için. O bu tepkiyi verdim. Bide gördüm 1000 tane mesaj. Diretti.

• güvenmediğim biri ile niye çıkayım arkadaşım insana allah akıl vermiş

• Dostum senin eski sorularını da okudum pek yapıcı bir yorum yapamayacağım ama sana tek diyeceğim bu kıza bel bağlama. Anlamışsındır ne demek istediğimi.

0|0
    0|0
  • C: Senden sakladığı bişeyler var

derım ben

seven adamın gızlısıde saklısıda SEVDIGIDIR

SEVDIGINI GİZ KILMALI HERKESE

0|0
    0|0
  • fazla güven göz çıkarır bende telefonu meydanda bıraktığım için telefonumdan bir şifre alınıp bütün kayıtları çıkarmıştı. Hiç birşey olmadığı halde sonra benden ayrıldı. O yüzden bırakın bu mevzuları güveniyorsanız devam, güvenmiyorsanız da ayrılın gitsin

0|0
    0|0
  • kardeşim senin yerinde olsam asla güvenmem çünkü güven vermek yerine tam tersi güvenini sarsacak harekette bulunmuş. sevgi falan bir yere kadar. karşı cinsin yüzbinlerce insan var. iyi düşün bence

0|0
    0|0
    • ya kardeşim ben babama güvenmiyorum hayatımda ya. Devir o kadar değiştiki. Ama bu kıza güveniodum. Sonuna kadar hemde gözüm kapalı. Dedimki şu eski mesajlarımıza bakalımda eski günlerimizi hatırlayalım dedim o bu tepkiyi verince güvenini sarstı

• ya niye veriyosun telefonu gerekirse al telefonu uzaklaş ondan öyle bak.Sonra ver telefonu en mantıklı gizlce bakman sonuçta sevgilssin senden bişey saklayamaz.100 de 100 bişey saklıyor senden.Büyük ihtiamalle hayatında başka birileri var

0|0
    0|0
    • Saklıyor kesin saklıyorda baktırmadı işte bakamadım. Tehdit etti bencilden tut falan filan kalbimi kırdı. Al dedim sonunda ya

• ya bana kalırsa bu işin sonu iyi değil.Benden söylemesi.İlerde bu kız seni üzcek gibi geliyor bana

• o telefonda üç tane kız ismi olursa o kız seni çantada keklik görür. Sevdiğini bu kadar belli edip ondan başkası olmadığı ve olmayacağı hissini verirsen senen başka herkes ilgi alanında olur. İnsanoğlu böyle.

• Telefon özeldir fakat eğer sevgilim dediğin bir kişiden daha önemli olan ne gibi ÖZELİNİZ olabilir?

kesin sakladığı birşey vardır mk benden sevgilim telefonumu isteyecek

sanal alemdeki bütün şifre ve adreslerimi veririm telefon alsın 1 ay onda kalsın

0|0
    0|0
    • :DDD aynen kardeşim ya. Ya ben istedim ki aramızda naneydi hani eski mesajları falan saklıyodu o bakalım hatırlayalım anılarımız tazelensin gülelim falan dedim. O böyle yaptı.

• yada kendine yakın biriyle senin hakkında olumsuz ya da başka biriyle ilgili güzel şeyler konuşmuş-paylaşmıştır. foto vardır. çok şey olabilirç... kıllanabildiğin kadar kıllanmakta özgürsün bu durumda

0|0
    0|0
  • aldatıyor hocam seni boşver yeni bir tane bul peşinden koşunca insanların bir yerleri kalkıyorrr üzme kendini boşuna başka bir sevgilsi var bence

0|0
    0|0
  • O kadar rahatsız olduğuna göre var birşeyler.

1|0
    0|0
  • bu kadar öfkelenmesi normal değil,kendine çok güveniyorsa,otururdunuz başbaşa ne var ne yok gösterirdi mesajları.En azından senin aklında soru işareti bırakmamak için..

0|0
    0|0
    • mesajmı kalır kardeşim şimdi

• onu diyorum o an göstercekti sana niye korkuyor madem bişey yok mesajlarda.. Artniyet ararım ben olsam

• Herhangi bir yalanı varsa günahı boynuna.. Zanda bulunmak istemem..

0|0
    0|0
  • Kardeşim emin ol başkasıyla konusuyo bak görüceksin kısa zaman içinde senden ayrılcak bu yazdıgımı iyi oku iyi anla ve aynı dediğim gibi olacak

0|0
    0|0
  • ayrıldın sonuç olarak değil mi?

0|0
    0|0
    • Kesin bitsin diye konuşmadık. Sadece mesaj atmıyorum. Oda atmıyor. Ama böyle giderse bitiricem

• hatta facene bütün mesajlarını sildim sadece telefn numarası var onun harici hiçbişeyi kalmadı.hatırlatmasın bana

• Anladım kardeşim eyw. Bitircem

• kıllanmak gerekir hacı. birşey olmasa sitem eder, belki küser. ama cıngar çıkarmaz...

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim öyle zorlayınca kıllandım zatne. Al aşkım bak dese hiç bişey demicem. Ben zaten güvenmediğimden bakmadım. O benım attığım eski mesajları saklıyo. Hani dedim okuyayımda anılarımızı hatırlayıp gülelim iyi zaman geçirelim dedim ama böyle yaptı

• gaspçı gibi ne alıyon kızın tilifonunu

0|1
    0|0
  • o kızı o istasyonda bırak, trene bin, yoluna devam et bilader...

0|0
    0|0
  • vermez vermez özel eşyası sonuçta.

1|0
    0|0
  • var bir numara.

1|0
    0|0
  • eğer başka işler çevirmiyorsa sana tereddütsüz vermesi lazımdı o telefonu

0|0
    0|0
  • Baba güncellemene baktım beni ekle konuşalım istersen...

0|0
    0|0
  • bişey saklıyor olabilir yemiinen:D

0|0
    0|0
  • Vallaha panpa bence aldatıyor :( dost acı söyler k.bakma

0|0
    0|0
  • Bu arada erkeklerin nasıl fesat düşündüğüde ortaya cıktı :D

0|0
    0|0
  • Özeli demek ve saygı göstermek zorundasın.

0|0
    0|0
    • Özelimi? Ben ona tüm özelimi anlattım bir yere kadar. O bana anlatmıcakmı? Ben senedene bişey saklamıcam diye söz verdi bana. Bu napıyo şimdi?

• Orası hakkında yorum yapamam tabi.

• Erkekler Devam
    2
Yükleniyor...