Spor ile ilişkiyi dengelemek

Spor ile ilişkiyi dengelemek zor bir şeydir, düzenli bir spor hayatım mevcut olmasına karşın kendi ilişkimde bazı sorunlar yaşamaktayım. İş çıkışım akşam 18:30, spor salonunda olmam akaşm 20:00 ve sporumun bitişi 22:00 gibi oluyor. Haftanın 6 günü spor yaparım, problem ise, kız arkadaşım bu durumdan çok muzdarip, sporu kendisine tercih ettiğimi bir çok kez düşünüyor, ama formumu ve fiziğimi her daim korumam gerektiğini düşünüyorum ama bu konuda ikna edici olmaıyorum, gurur duyması gerekirken bana kızıyor, sitem ediyor. Ne önerebilirsiniz, ya güzel fiziğimden fedakarlık edip kız arkadaşımın gönlünü hoş tutacağım ya da kendimden ödün vermeden ilişkiyi bu koşullarda devam ettireceğim, hangisini yapmalıyım?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• sende denge kurabilirsin mesela beraber spora giteniz

0|0
    0|0
    • Onun gittiği bir spor salonu var evine yakın, benimkiyle onunki çok zıt mesafelerde ne yazık ki :(

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• tabikideeeeeeee spora link

0|0
    0|0
  • Hem gönlünü al hem de kaçamak yap spor yap

0|0
    0|0
  • Bence bu kadar yoğun çalışmamalısın ama profesyonel amaçlı yapıyorsan mecbursun O zaman ilişkine devam etmeyip yarışma falansa gireceğin ona odaklanmalısın

0|0
    0|0
  • birer saat eksik yapıver. altı gün, günde iki saat sporla olimpiyatlara mı katılacaksın?

0|0
    0|0
    • Kardio + Karın egzersizleri zaten toplamda 1 saati rahat buluyor, yaklaşık bir saatte bölgesel çalışmalar, duş vs derken 2 saati buluyor egzersiz. Haftada 4 güne çekmeyi denedim ama tüm dengem alt üst oluyor.

• biliyorum ben de gittiğimde aynı süreyi buluyordu ama sen haftada altı gün gidiyorsan diye öyle dedim

Yükleniyor...