Nedir bu içimdeki duygu? ne yapim ben?

hangi kategoride sorcağımı da bilemedim

yarın sevgilimle günübirlik tatil yapcaz (daha önce de yapmıştık), ailem onu biliyor ama böle bişeye asla izin vermezler çünkü aynı odada kalıcaz ben çok istiyorum bu planı gerçekleştirmeyi çünkü onunla bir günü aynı yerde geçirmek, kollarında uyumak paha biçilemeyecek kadar güzel, ancak bir yanım annemin iyi niyetini suistimal etmeme kızıyor, gidince ve o güzel günü geçirip geri döndüğümde çok mutlu olucam biliyorum, sevgilim de çok istiyor, heycanlı yarın için, ama şu an bu planı bilmeyen annemin beni nasıl sevdiğini görünce de püüü diyorum kendime (ayrıca nerdeyse 5 yıl olcak sevgilimle birlikteliğimiz ve bu yaz sözlenmeyi düşünüyoruz) (adam seni yatağa atcak gitme demeyin öyle bişe yok)

napim ben yahu?hadi bişeler söleyin :/

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• canım daha öncede gitmişsiniz zaten güveniyorsan sorun yok , herşeyi aileye söylemek imkansız Türkiye şartlarında , eğer gerçekten evlenecekseniz bunlar size hatıra kalır, heyecan olur. hatta ilerde annene anlatırsın evlenince böyle böyle gitmiştik diye hem annen bişi diyemez hem için rahatlar.git ve güzelce eğlen. şahsen bende öyle yapmayı düşünüyorum

1|0
    1|0
    • evet çok güveniyorum ona allah bozmasın, sağol canım ya moral oldu vala :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Git tabiki ama anneni su dediklerini su istimal etme.Çok fazla yakın olma.İlişkiye girme.Ama aynı odada olursanız büyük ihtimalle sen istemesende bazı şeyler ister istemez yaşanır o heycanla.Zor bir durum

0|0
    0|0
  • Bi resmiyete büründürün ki ailen de izin versin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yaptığın kötü bir sey değil ki masumane bir gün ailelere kalsa hiçbirseye izin yok sen aileni ya da kendını üzecek bir sey yapmıyorsun kı ayrıca sen seni bildikten sonra böyle kuruntular yapma

1|0
    0|1
    • dimi ya :) sağol canım moral için :)

Yükleniyor...