İlişkilerde böyle düşünen var mı?

Bir sevgiliniz var. Yapısı gereği birden sinirlenen ama çabuk yatışan bir tip...Sevgilinizle sık sık tartışıyorsunuz ve daha sonra sevgiliniz sizi arıyor özür diliyor. Genelde de arayan kişi sevgiliniz. Peki sizde " ben şimdi buna ne dersem diyeyim bağırıp çağıracak nasılsa gelicek beni arayacak. " düşüncesi oluşur mu?

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• aynı ben çabuk sinilenip hemen yatışıp özür dileyen. ilişkide olduğum kişide de o düşünce oluştu tavırlarından anladığım kadarıyla. artık eskisi kadar değer vermiyorum ona.

0|0
    0|0
    • ben bitirdim şuanda. çabuk sinirlenen kolay yatışan ve özür dileyen kişiydim. bugün tartışma yaşadık bitirdim. önceden silicem seni derdim silemeyeceğimi bilirdi bugün sildim.

• ayrılmakla tehdit etmiyo ama kendi kararında vazgeçmiyo alttan almıyo öyle yani

• alttan almayan ilerde onu da yapıyo :) sen bildiğini yapıp kararından vazgeçmeyince o da olur.

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• aynen kesinlikle böyle.

0|0
    0|0
  • hiç masraf yapmam aniden parlıyan kızlar gereksiz oluyor bence köpek arıyorlar kendılerıne

0|0
    0|0
  • :P ben sinirlendiğim zaman hiç kimseyi gözüm görmez kendisine söylerdim ama benden biraz uzakdur kalbini kırabilirim diye.. sende biliyosan nasıl bir yapısı olduğunu kendisinden uzakdur o zamanlar..konu hakkında sorular sorma

0|0
    0|0
  • elbette olur sevgiliniz sizi çok seviyor fakat yapısı gereği sinirli daha sonra yaptığından pişman oluyor ama siz böyle bişrey yapmayın ne dersem diyim nasıl olsa beni sevcek düşüncesinde olmayın

0|0
    0|0
    • evet eskiden silemezdim ne kadar kızsam da ama şimdi sildim

• eskisi gibi olun.O seni gerçekten seviyor anladığm kadaryla.Gerçekten seven erkek zor bulunur.Sevdiğinin kıymetini bil bence

• nereye seviyor ya sevse link bunu bana yaşatmazdı.

• Çabuk yatışması iyidir kinci olmasından ama sende nasıl olsa diye her şeyi yapar nasıl olsa arıyo dersen bir gün bir elveda mesajını görürsün .

0|0
    0|0
    • bendim çabuk sinirlenen kolay yatışan özür dileyen. bugün resti çektim artık

• Her neyse işte bak dediğim olmuş resti çekmişsin sonuçta devam ederse dayanamaz halede gelirsin ben sevgilin öyle diye algıladım soruyuda pardon .

• önemli degil

• at o sevgiliyi kızım olmaz öyle.

0|0
    0|0
  • Tabi ki de düşünürüm o ilşkiyi gözden geçiririm çünkü ilişki yalama olur.

0|0
    0|0
  • Evet alışkanlık olur bu da kötü bence bunu en aza indirgemek gerekir

0|0
    0|0
  • Evet gelir ve seni arar ama bunu fırsat bilme sakın

0|0
    0|0
  • ben hiç öyle bir şey yaşamadım başıma gelmedi ama evet düşünüyolar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çantada keklik modeli gibi bişey olur heralde

0|0
    0|1
  • Oluşmamalı . Bi anda aramazsa sana yazık olur.

0|0
    0|0
  • Hayır oluşmaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...