Bi erkek düşünün hiç seveni olmamış ?

Bi erkek düşünün 25 yaşına gelmiş ama hiç seveni olmamış ( annesi bile dahil ) hep yalnız kalmış hayatına kimse girmemiş aşk nedir bilmeyen , bu kişi ne yapması beklenir iyi bir karakterli olmak haricinde ? çünkü artık bu mümkün değil onun için

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• seni anliyorum bende bunları yasadım hep üzüldum üzülme böyle hayırlı göruyor allah her serde bir hayır annene gelince annen mutlaka seni seviyo bunu unutma sadece sen birgun evladın oldugu zömaan dHA İYİANLARSIN ONU inş halada aynı şeyleri yaısyorum bişrgün gelecek hayat ins sanada guler nediyim ama pestemedim etme nekadar pesedersen okadar kaybedersın hayttabence sen anei nekadar naladın bşrdeonu dusun kimbişlir onun ne sıkıntıları var sne sna maki snaa uzlmedıgını nasıl uzlmesin osenin annen

0|0
    0|0
    • Biz aile değildikki birbiriyle yaşamak zorunda olmuş insanlardık , ne baba nede anne nede abi lafı ağzımdan çıktı , tek o değil kendi yalnzılğım hiç sevgilim olmadı bu bende artık duygularımı körelltti ne vicdan kaldı nede merhamet artık resmen kötü oldum dinsizleştim , Allah herhalde yalnız yaşamam için yarattı beni

• ya bende cok bazen isyan ediyorum ama elimize bisey geciyormu egişiyormu demkki allahın birbilği varki böyle yasatiyorbunu hayırlı göruyor hangımızn gucu eter bunud egiştimeye

• bilmiyorum ben bunun haricinden aşıma gelen herşeye güldüm geçtim ciddi hastalıklarda geçirdim ama güle oynaya yaşadım hayatı ama buına gülemiyorum ve bu hayırlı bir işse benim için artık ben diye birisi kalmadı ben kaybettim bu sınavı ne fiziksel nede ruhsal normal bir insanım

Kızlar Ne Diyor 1

• mümkün değilse sevilmemeye devam edecek; yapacak birşey yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...