Kac dk spor 😕 ?

Zayiflamak icin spora gidemiyorum zaman yok. evde aksamlari internetten izleyip spor yapsam kac dk ve haftada kac gun yapmaliyim ozellike yag kaybi icin 😉

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hevesini kırmak istemem ama evde yapılan spor çok işe yaramıyor kanks

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• En az 45. dakika

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 30 dakika yeterli olur

0|0
    0|0
  • Evde yaptığın zaman yapabileceklerin kısıtlanıyor ve zorlaşıyor cunku kızların yağ yakımı ıcın kosmaları gerekıyor. Ama benden sana tavsiye önce beslenmeni ayarla ve evde yapılacak egzersizler var onlara bak. 1 gün yap 1 gün dinlen. 2-3 ayda guzel bı sonuc gelır

0|0
    0|0
  • Bünyene bağlı metabolizman nasıl calısıyor ama tavsiyem 2 hafta 20 dakika yap bünye alıssın sonra 2 hafta 30 dk snra 40 dk maks 1 saate kadar çık ama bir anda değil kademe kademe artır vucudun alışsın.

0|0
    0|0
  • Bol bol yürüyüş yapmalısın yağ yakmak için istersen özelden mesaj atabilirsin yardımcı olurum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zamanı gelmedi mi hala sizi rahatsız eden kilolarinizdan kurtulmanın? Neden herkes gibi uzun yürüyüşlerden, koşulardan mahrum kalmak zorunda olasınız ki? Aynaya her baktığınız da neden hala "kilo vermeliyim" "biraz daha kilo alabilsem çok iyi olacak" soruları ile kafanızı yorasınız. Gelin size biz yardımcı olalım. Sizi bu sıkıntılarınızdan kurtaralim. Hem sağlığınızı kendi kontrolünüz de düzene sokun hem de kafanizdan bir sıkıntıyı daha kenara bırakın. Buyurun gelin aklinizdaki sorulara beraber yanıt bulalım. Sağlıklı günler dileği ile...

0|0
    0|0
  • Ben 1 ay yaptim yemegi de kistim 6 kilo verdim

0|1
    0|0
  • youtube dan blogilatesi takip edebilirsin ingilizcen varsa. sitesinde aylık program da yayınlıyo hem yeni başlayanlar için de bir aylık programı var. bende düzenli yapıyorum işe yarıyo açıkçası dene

0|0
    0|0
  • Hevesini kırmak istemem ama evde yapılan spor çok işe yaramıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...