Bugün/Yarın genel seçim olsa hangi parti kazanır.?

Bugün/Yarın genel seçim olsa oyunuzu hangi partiye verirsiniz ve neden.? Lütfen parti adını özellikle yazınız.

• Ak partiye veririm.
    50% (4)44% (4)47% (8)Oy Ver
  • Mhp'ye veririm.
    0% (0)22% (2)12% (2)Oy Ver
  • Chp'ye veririm.
    25% (2)11% (1)18% (3)Oy Ver
  • Bdp'ye veririm.
    12% (1)11% (1)12% (2)Oy Ver
  • Başka partiye veririm. ( Parti adını yazınız lütfen )
    13% (1)12% (1)11% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Oyumu CHP ye veririm.

0|2
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• cumhuriyet halk partisi

0|0
    0|0
  • BDP

1|3
    2|4

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşlar

Mecburen genel seçimlerde AK Parti birinci gelecek. Şahsen bazı politikalarını sever bazılarından nefret ederim.

Farklılık olması açısından Müslüman kardeşlerimin Büyük Birlik Partisi / Mustafa DESTİCİ'ye oy vermesini temenni ederim.

Ak Partiye zaten veren verecektir. Ama (Büyük Birlik )BBP'nin de girmesi gerekiyor.

Çok seslilik olmazsa tek bir kişinin elinde ülke maskaraya çevrilir.

0|1
    1|0
  • o değilde

şu tür konular açtığınız şu hain partisini ankete ekliyorsun ya harbi kıl oluyorum

0|4
    1|1
    • Hani hepimiz kardeştik. Hani hepimiz birimiz birimiz de hepimiz içindi. Sevmiyor olabilirsin ama saygı duyman gerekmezmi.? Burası japonya-çin-hindistan gibi tek ırk üzerine kurulu bir ülke olmadığını unutmuş gibisin.Kürtleri görmezdenmi geleyim.?

• Bu muhabbetin sonu yokmu acaba.? Benim bildiğim kadarıyla kürdistan çok eski bir devlettir ve varlığını iranda eyalet olarak sürdürmektedir. Türkiyede yapılmaya çalışılan ise o eyalaetin kalan parçalarını birleştirmek suretiyle bağımsızlaştırma girişimidir.Fakat şanlı-gazi-kahraan ünvanı verilmiş milliyetçi yurttaşlarımız oldukça bu imkansız gibi görünüyor. Lütfen bu sohbete bir son verin.

• inan bana o hainlerin partisi Akpden daha şereflidir.

• Oyum bu adama

link

0|1
    1|0
  • Seçimlerde oy kullanmam ama ortada bir realite var. Ak partide tayip erdoğan ve iskelet kadronun bu seçimlerde aday olmamalarına rağmen yine tek basına iktidar olacak. Hele ki olur da pkk sorununu çözerse ömür boyu asla kaybetmez.

0|0
    0|0
  • İşçi Partisi

0|0
    0|1
  • Chp'ye veririm.

2|0
    0|0
Yükleniyor...