Kas yapmadan kollarımı nasıl sıkılaştırabilirim?

Sadece derim sıkılaşsın istiyorum. Kilo verdikten sonra sündü ve beni cok rahatsız ediyor. Hangi egzersizler etki eder?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten kas yapmak icin uğraşsan aylarını yıllarını vermen gerek. Kızlarda testesteron olmadığı ıcın kas gelişimi çok yavaştır.. Az ağırlıklarla cok tekrar yaparsan kolların büyümez sıkılaşır..

0|0
    0|0
    • Buyuk bir oranda sarkti ama ameliyati bile dusunuyorum. Buyuk ihtimal 1 yil yapmam gerekecek sıkılaşması icin. Kas olusup deri sıkılaşmaması gibi bir durum olmaz diyi mi? Cunku hiçbir bilgim yok. Sacma sacma sorular soruyor olabilirim :D

• Rica ederim , sımdıden kolay gelsın ;)

• Tesekkurler:)

Erkekler Ne Diyor 6

• Kas yapmak bu kadar kolaysa bizede söyle boşuna bir tarafımızı yırtmayalım.

0|0
    0|0
    • Ayni kas derecesinden bahsetmiyoruz. Senin Şu an sana kasli gelmeyen kolun bile bana gore kasli.

• Kas yapmak sanki çok kolay da kas yapmadan demişsin birde hey Allahım :D

0|0
    0|0
    • Kas anlayisimiz ayni sanki. Kollarim ince dursun istiyorum. Azcik bile cikmasin. Anladin?

• O azcık çıkartmak bile kolay değil zaten ;)

• sağa sola yumruk at

0|0
    0|0
  • kas olmaz merak etme fazla kasın olursa ben alırım. o kadar basit değil kas almak 6 senedir fitness ciyim alamadık kas neymiş o iki ağırlıkla kas alma yok. anca şişer belli süre sonra iner.

0|0
    0|0
    • Hayir cok kaslanmaktan bahsetmiyorum. Kiz kolu olunca azicik olsa bile hemen belli oluyor hosuma gitmiyor. Ince dursun istedigim icin

• açıkcası sana hiç kimse bir taviseye de bulunamaz bu konuda fitness çözüm değil deri konusunda bizde deri inceltilir dahaca.

• Şınav çek

0|0
    0|0
  • Yüzmek

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• www.google.com.tr/search
    Protein tozu vs kullanmadığin sürece çok ağır dambillar kullanmadığin sürece kas yapamazsın zaten, o kadar kolay değil kas yapmak. Bu resimlerdeki hareketlerle belirgin ve atletik kollara sahip olabilirsin.

0|0
    0|0
  • plates

0|0
    0|0
Yükleniyor...