Midesi Alınan Hasta Yakınınız ya da Bilginiz Var Mı

Merhaba Arkadaşlar Amcamın Midesi Alınacak Midesin de Varis Oluştuğu İçin Midesinin Alınacağını Söylediler

Midesi Alındıktan Sonra Normal Yaşamına Geri Döne Bilir Mi Eskisi Gibi Olmasa da

Kısacası Midesi Alınan İnsan Ne Yemeli Ne İçmeli Nasıl Yaşamalı Yan Etkileri Felan Var Mı Bir de

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Amcanın midesinde varis varsa karaciğerinde problemi var mı peki? Tabi ki komplikasyonları olacak hem erken evrede hem geç evrede ama belirli bir süreden sonra uyum sağlayacaktır bu duruma. Vitamin ve demir eksikliği anemisi olabilir ilerde. Ama midesi alınıp normal yaşantısına dönen insanlar var

0|0
    0|0
    • Benim Bildiğim Kadarıyla Dediğiniz Gibi Karacagiren de Sorun Var Ama Şimdilik Nakil e Gerek Yok Dediler Yani Benim Ögrenmek İstediğim Normal Yaşantısına Geri Döner Mi Ne Kadar Bir Zaman da Döner Ve Ameliyat Riski Ne Kadar Bir Bilginiz Var Mı

• illaki ölüm de yaşamakta yaradanın elin de allahın izni ile inş biraz toparlansın da doktorumuzun dediklerine de dikkat ederiz sagolun hocam tekrardan allah razı olsun

• Sizden de Allah razı olsun çok geçmiş olsun

Kızlar Ne Diyor 1

• Mide alınıyor muymuş ya ilk defa duydum. Yedikleri nereye gidicek?

0|0
    0|0
    • Evet Alınıyormuş Tam Detaylıca Bilmiyorum Ney Nereye Gidiyor Burada Bilgisi Olan Var Mı Diye Bir Sorayım Dedim

• yedikleri direkt barsağa gidiyor

Erkekler Ne Diyor 1

• midesi eski halini alana kadar sıvı ve benzeri gıdalarla beslenecek...

0|0
    0|0
Yükleniyor...