Bir insan 3-4 günde değişebilir mi ?

daha nisanın 1'inde kavga edip ayrılmak istediğimi söyledim. bana yalvardı ''lütfen bunun bu günle ilgili bir şaka olduğunu söyle'' dedi. . ağladı gözyaşını sildim sonra yine barıştık. şartlarımız zor olduğu için bitirmek istemiştim ama çok seviyordum. neyse... nisanın 2sinde de o beni terketti ve'' tamamen bitti'' dedi. 1 yıldır her defasında en ufak kavgada kapıma gelip ağlayan adam gitti sanki. ''sen beni çok üzdün, çok çektirdin, senin yüzünden dinden imandan çıktım aileme karşı geldim'' dedi. bu ve bunun ailesi cemaatten fetullah gülenci. artık namaza başladığını söyledi. ''allaha sığındım'' dedi. ne olursa olsun deli gibi seven adamın aşkı 1 günde biter mi ?

Güncellemeler:
gelme ihtimali yok
bu arada cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tipler siler,menfaatler ugruna adam bile satarlar,anında değişirler onlar,kimden beklentisi varsa artık,

1|0
    0|0
    • bu tür konularda fazla kendine kuruntu yapma,boş ver giden gitmiştir,degerini bilseydi,seninle kalırdı,o menfaatleri ugruna gitmiştir,ailesi ona kendi gruplarından varlıklı birinin kızını bulmuştur,ondan gitmiştir,bakma atıp tuttuguna,o gruplar birbirine çok beglıdırlar,

• teşekkür ederim. bende yazdığın gibi tahmin ediyorum. cemaatçi bunlar ailesi beni istemedi zaten. kalbine göre değil ailesine göre hareket etti. ki ben bunu tanıdığımda gece kulüplerinde fotoğraf çekiyordu hobi olsun diye. 2-3 günde ailesi gibi cemaate karıştı. dün bana dokunan adam bunun sana dokunamam namaza başladım allaha sığındım diye atlatıypr. baştan geçmişimi bilerek benimle oldu. bugün geçmişimi öne sürüyor.

Erkekler Ne Diyor 6

• Biter o adamın aşkı belirli bir zaman önce bitmiş zaten birden bire bitmemiş kendi içinde hesaplaşmalara maruz kalmış, neden daha önce fark etmedin.

1|0
    0|0
  • aslında acı bir gercek vardır ki askı 1 günde bitmemiştir. içinde toplanmıs toplanmıs kalp devreden cıkmıs mantık ön plana yerleşmiştir. o aglamalar yalvarmalar birikmiş birikmiş ve artık karar alınma vakti gelmiştir . ve hiç bir şeyin eskisi gibi olamayacgı devredir kalem kırılmıstır bir kere.

1|0
    0|0
  • şunu unutma '' SENİ ÇOK SEVEN BİRİNİN NEFRETİNDEN KORK''

1|0
    0|0
  • Adamı o kadar bıktırmışsin yani ama güzel yöntem sen ayrılmamışsın o seni bırakmiş egoya bak :D benim kanatım bu egosu yüzünden, yalvarmış barışmışsınız sen kovamazsın ben istifa ederim demiş :D ya da çok çeektirmışsin adama gına gelmişte senin yüzünden dinden imandan çıktım niye demiş anlamadım senmi zorluyon dinden çık diye :D

0|0
    0|0
    • ben çektirdiğimi kabul ediyorum. yalnız 1 yılda ondan çok baskı gördüm! beni kendine bağımlı yaptı, çalışmamı engelledi, arkadaş çevremi yok etti. ben şuan attan düşmüş gibiyim. arayacak dertleşecek kimsem kalmadı sayesinde.

• o bitirmiş ben bitirmişim bu yaştan sonra ona takılcak bir insan değilim. hani sevgisi ? bizim beraberliğimizin olmucağını ben biliyordum... baştan ona söyledim ''bizim sonumuz yok bitsin'' diye. ama o zaman bitirmedi. 2mizide yıprattı

• Madem o kadar ilerli görüşlüsün niye bitir medin yol yakınken? Hani biliyon bir sonunuz yok bu ilişki olmuycak devam ettirmen mantıklı gelmedi o bitrmedi deme sen bitirebilirsin. Boşu boşuna kendine eziyet etmişsin bu dinden çıkardın allaha sığındım meselesi ne onu anlamadım da?

• iyi olmuş sana.hem ilk bitirmek isteyen sendin.şimdi içine dertmi oldu?

0|0
    0|0
  • neden bitmesin. bazen 1 dakika da bile biter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• biter gururu kırıldıysa siler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...