Wesley Sneijder mi yoksa Didier Drogba mı?

Şu an iki transferimizin de boşa olduğunu düşünen onca insan var ama ben yine de sormak istiyorum sizce hangisi takımımız için daha faydalı,hangisi daha iyi?

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahçeliyim ama ikisininde çok iyi futbolcular olduğunu zaten biliyoruz .daha erken tam formda değiller .galatasaray için de boşa transfer değiller .ikisinide türkiye de oynanan futbola alışması gerekli .türkiyede oynanan futbol biraz da settir .

3|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 20

• sneijderin performansı çok kötü olduğundan drogba derim

1|1
    0|0
  • İkisini karşılaştırmak çok saçma. Birisi forvet arkası diğeri golcü. Ayrı ayrı ele almak gerekirse forvet arkası oyuncuları topla çok uğraşmaması gereken tek paslarla oyunu yönlendiren ve gerektiğinde şut çeken adamlardır. Ülkemize son dönemlerde gelen forvet arkalarından en tanınmışları Alex ve Guti'dir. Bu iki oyuncuyu incelerseniz dediklerimin doğru olduğunu görürsünüz. Ve şimdi Drogba bu adama kötü demek oynamıyor, yaşlanmış, koşmuyor demek ben futbol hakkında bir şey bilmiyorum kağıtta yazanlara göre konuşurum demektir. Drogba geldikten sonra defanslar Drogbaya yoğunlaştılar ve Burak boş kaldı. Burak da bu boşluklar da attı da attı. Drogba bu kadar tutulmasına rağmen benim bildiğim 1 gol 4 asist oynuyor. 35 yaşında hazır olarak gelmeyen bir oyuncudan daha ne istiyorsunuz? İkiside takımaçok şey kattı bizim için bu sene çok önemli olan lig şampiyonluğunda Drogba Akhisar Sneijder ise Kayseri ve Ordu maçlarının kazanılmasında doğrudan etkide bulunmuştur. Sneijder dediğim gibi top sürmesini beklemeyin maçta iyi takip etin ölümcül tek toplar atar.. drogbanın akhisara attığı golde burağa verdiği pas gibi Allah ikisini de eksik etmesin başımızdan.. Süper transferler.. Tek sorun duran toplar Selçuk'undur. Gerisi yalan..!

1|0
    0|2
  • Sneijder'in gs'ye gelmeden önce 4 ay oynamamasından dolayı kondüsyon eksikliği olduğu ortada ayrıca terim'in kafasındaki sistemle çok uyumlu bir oyuncu olduğunu düşünmüyorum zaten sneijder'in ismi ilk gündeme geldiğinde terim'in istemiyorum dediğini kulaklarımla duymuştum.o transfer aysal'ın pastanın üstüne çilek sözünün havada kalmaması için yine bizzat aysal'ın insiyatifiyle yapıldı terim'de kabul etmek zorunda kaldı ama drogba'nın kondüsyon eksiği yok gelmeden önce çin liginde oynuyordu 8 tane de gol atmıştı ayrıca afrika kupasında da oynadı ve onun dönüşünde geldi ayrıca hakan şükür tipi kaleye sırtı dönük tarzda oynayabilen bir santrafor olduğu düşünüldüğünde terim'in sistemiyle çok uyumlu olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz kısacası kesinlikle drogba daha faydalı zaten sneijder'in geldiğinden beri doğru dürüst maçı tamamlayamamasından ama drogba'nın genelde 90 dakika sahada kalmasından da bu rahatlıkla anlaşılabilir

1|0
    2|2
    • güzel cevap,wes'in transfer hikayesi cidden böyleyse,inanamıyorum şu an..

• diego demiyor da ona 3 tane isim söylemişler Kaka,Diego,Sneijder orada ''ben bu isimlerden diego,bi de neydi o diye soruyor etrafındakiler sneijder diyince ha sneijder'e hayır Kaka'ya evet dedim diyor.Kaka yıllardır hayranlıkla izlediğim bir oyuncu onu alabilselerdi büyük iş yaparlardı ama mourinho bırakmadı.başkan da sırf yıldız oyuncu transferi olsun diye sneijder'i aldı.

• Drogba daha yararlı bence.Eğer Moruinho İntere dönerse Sneijderi alabilir belki geri zaten.

1|0
    0|1
  • Takımda hissen var sanırım ? Hayatın çok iyi gidiyor paraya ihtiyacın yok, okumaya hiç ihtiyacın yok. Tek derdin galatasaray olmuş :) Herneyse benim çocukluğumda Hagi vardı. Senin o saydığın isimler daha real madrid karşısında çalım bile atamazken o roberto carlos ile t.şşak geçerdi. Alınacaksa böyle bir oyuncu bulunup alınsın. Sırf reklam için oyuncu alınmasın derim ben.

1|0
    0|1
  • Sneijdere Krasic gibi diyenler kesinlikle futboldan anlamayan kişiler.Sneijder tek forvet oynayan bir takım sistemine uyan bir oyuncu.Kanatta çok iyi değil.Ama Drogbada Burakta yedek bırakılamıyacağı için mecbur kanatta oynamak zorunda kalıyor.Çok kaliteli bir oyuncu fakat oyun sistemine iyice oturması lazım.Drogbanın zaten yaptıkları ortada tecrübesi fiziği muhteşem.2 yıl boyunca Gsye çokta yararlı olucaktır.Sezon olarak düşünürsek Drogba ama uzun vadeli düşünürsek Sneijder.

1|0
    1|2
  • ikiside değil çünkü elmander eboue gibi yararlı futbolcular varken ama illah bir tercih yapılsın derlerse her ne kadar yaşı biraz büyük olsada drogba derim sneijder daha 1 mi gol attı ben demiştim daha gelmeden en fazla 5-6 gol atar eskiden iyiydi ama eskiden halinden eser yok benim bir kaç fenerli arkadaşım iyiki bize gelmedi diye dua ediyor :) ama gsliler memnun olmasından tabi

1|0
    0|0
  • ya varya neler oluyor burda?

ya gram anlamıyorum

nolur birisi bana bundan nasıl zövk alınır anlatsın

bende futbol konusmak istiyorum yaaaaa

1|0
    0|0
  • 2 side değil ...

0|0
    1|0
  • Dıdıer Drogba daha faydalı

1|0
    0|0
  • Didier Drogba bir efsanedir bunu ben değil Chelsea tribünleri söylüyor... Sneijder GS'de kendisini kanıtlaması lazım .

1|0
    1|3
  • drogba adam

1|0
    0|0
  • wesley sneijder daha ıyı bencee

1|0
    1|2
  • valla bunlara yanında kaliteli 1-2 adam dha lazım yoksa sönerler bunlarda.

2|0
    2|1
  • sanırım drogbaaaaaaaaaaaaa

1|0
    1|1
  • kızların bu son zamandakı futbol merakınıda anlamıyorum ne gosterme cabası çok garip çokta saçma ve itici hele şu facebooklarında saçma sapan şeyler paylaşan kızlar wuw :D

0|0
    5|3
  • Şınayder pek bir şey yapamıyor ya. Drogba en azından top indiriyor.

0|1
    3|3
  • bu sene faydası dokunmaz hiçbirisinide... ikisini topasan 1 Burak etmiyolar...

0|0
    2|2
  • Sabri Reyiz

0|0
    4|1
  • snijder aynı fenerli krasic gibi bir şey. işe yaramadı, elde patladı yani.

drogba en azından gol attırıyor burağa

1|1
    2|1

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...