Devir bu kadar çabuk mu değişti ?

Şu an gençliğini yaşayan kuşak tamamen arafta kalmış bir kuşak bana kalırsa özellikle ilişkiler konusunda tamamen ikilemlerle büyüyen bir nesil şöyle ki bizden önce gelen nesilden bize şu öğretildi evlenilecek olan şahıs edepli ahlaklı olacak bu sözüm erkek içinde kadın içinde ama pastanın büyük kısmı tabiki kadına ait :) yaşadığımız çağa baktığımızda erkek olsun kadın olsun eldeki imkanların sınırı yok neredeyse bir kadın ait olmak ne demek unutmak üzere neredeyse herkes her an gidecek gibi bir hava içerisinde durum buyken bize öğretilen bu değildi biz böyle görmedik cümlesini en çok bizim nesil yaşayacak gibi görünüyor benim fikrim budur sizin fikirleriniz nedir ?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kapitalizm ve ego herseyi bozmadimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• eskisi gibi ömürlük evlilikler yok artık.Sizden sonra gelen nesiller için durum daha da kötüye gidecek.Aile diye bir kavram kalmayacak yakında.

0|0
    0|0
  • devir 5yılda değişti neydik ne olduk tam 5yılda bu ülke, değerler, biz, gidişat herşey değişti hala inanamıyorum 5yılda nasıl bu kadar değiştik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• maalesef dostum malesef :( yazık oluyo gençliğe... bu birazda teknolojinin var olmasından kaynaklanıyor.

0|0
    0|0
  • neyin kafasını yaşıyorsunuz, önceden kadınlar alınıp satılırdı mal gibi, savaş olurdu tecavüze uğrarlardı. şehvet yaşamasına izin verilmezdi. dünya özgürleşiyor tabi buda yaramıyor memnuniyetsiz insanlara. kadında erkekte iyi niyetliyse bu devirdede ayrılmıyor merak etmeyin. ilişkilerinde bencil ve iki yüzlü olanlar eskiden başka rollerdeydi şimdi başka... yok kadın ait olmayı unutuyomuş.. ait olsunda sömür sömürebildiğin kadar demi..gidecek korkusu yaşanılmalı yoksa iş fantaziye girer..

0|0
    1|1
    • Ulan karın seni aldatınca da mı özgür dünya diyeceksin ağzımı açtıracaksın illa burda bana ülkede aldatma oranı %11i aşmış filmler diziler manüpüle ederken bu tür şeyleri neyin özgürlüğünden bahsediyorsun sen

• lan denyo sanki erkek aldatmıyomuydu. önceden neyi manuple ediyolardı? , kızı küçük yaşta istemediği birine vermeyi , yok birine verdi diye öldürmeyi.kadınlardan koleksiyon yapmayı.. En azından bunlardan iyidir karının seni aldatması.

• Ulan senin babanın kaç tane karısı var ? amcanın ? dayının ? salak salak konuşma burda bana ben hangi nesilden ve hangi aile türünden bahsediyorum farkındamısın senin bahsettiğin çok eşlilik hala var sen kafanı esnek tut yapılıyor hala yapanlar için devir değişmedi ben bu işi yapmayan ailelerden bahsediyorum

Yükleniyor...