Bı erkege askını ıtıraf eden bır mesajın adından erkek neden cevap vermez ? neden susar?

hayır dmenın kısa yolu bu mu kıbarca hayır demek oluyo

0|0
719

En İyi Erkek Görüşü

• hyr susmak evet demektir aslında ama ondaki durum farklı kafası karısıktır seni öyle görmüyodur ama ne olursa olsun genelde bir acıklama yaparlar . ve mesajla ypamasaymıssındaha iyi olurmus yüz yüze veya aryarak o zaman mutlaka anlardın ne oldugnu ayrıca bir kızın erkege teklif etmesini etik bulmuyorum kız kendine cekmeli o işi erkege bırakmalı . iyi günler .

1|0
    0|1
    • bu işi bılıyosun , durdu durdu bı acıklamada bulundu ama olumlu degıldı tabı. sorun su kı yakından tanımıyoruz bırbırımızı muhabbet sıfır. sadece ayda 4 5 kere gördugum bırısı , bakıslarıma karsılık vermıstı bı ara sonra uzak durdu. mecburen ben söyledım tuttukça ıcımde buyudu buyudu dayanamadım kaybedıcek bıseyım yoktu

• `ayrıca bir kızın erkege teklif etmesini etik bulmuyorum kız kendine cekmeli o işi erkege bırakmalı `

Eksini bu yuzden verdim kardes.

Ben kizlarin adim atmasi taraftariyim ve ancak boyle saglikli iliskiler olacagina inaniyorum.

Toplumdaki kadin erkek iliskilerindeki sorunun asil sebebi de bu bence.

--

Hanfendinin sorusuna gelirsek, dogrusu pek baslangicta hoslanmadigi icin sana direk cevap vermedi. Fakat suskunlugunun sebebi zaman kazanmaya calismak.

• hyr kesinlikle etmemeli cünki kadın ve erkek ilişkileri tamamen farklıdır erkekler özgüven duygusunu bir anda kazanan varlıklar ve bu özgüven duygusu onalra herşeyi ypabilceklerini düşündürür ki bunu mesela eski nesile göre uyarlaya biliriz . ki arastırırsan zor elde edilen kadınlarda bizim kadınlarımız ve o 80 yıllık evlilikler öyle sürerdi ve acı bir gercek varki artık erkeklerde eskisi kadar delikanlı degil .

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 18

• aklı sıra taktik yapıyo sende fazla gitme üzerine

1|0
    0|0
  • ne zamandır gelmiyordur bilmiyorum ama , belki kontürü yoktur ya da müsait değildir .

0|0
    0|0
  • başka bir kızdan hoşlanıyordur ya da hayatında yapması gereken ideali vardır .aşkın hayatında engel olacağını düşünür .kendisine bağlı insanların olmasını şstemez hayatında .rahat ve sakin yaşamak ister .

0|0
    0|0
  • muhtemelen makine resetlemiştir:) beklemdigi bişey çünkü

0|0
    0|0
    • ama seni tebrik ediyorum güzel bir medeni cesaret örnegi göstermissin böyle bir mesaj atarak iş acıklaga kavusuncaya kadar nötr kal konu hakkında da ne karamsarlıga kapıl ne de umut bagla baktın hala cevap gelmiyor hic bisey yokmus gibi hayırdır sesin solugun cıkmıyor dersin artık ardından gelicek diyaloga göre sende yolunu cizersin

• ne yazık ki reddedilmişsin,cocuk demekki sana o gözle bakmamış.Ama ayıp etmiş o ayrı konu,medeni cesaretini kutlamak lazım..

0|0
    0|0
  • çekinmiştir...sizin kadar cesur değildir...utangaçdır...yada size kaşı aynı duyguları beslemiyordur...

0|0
    0|0
    • sorun sukı bı beklentım yok sadece ıcımde tutamadım bılsın dıye. hayır dese kalbım kırılmıcaktı. neyse

• bunu aynen ona söyledin mi ?

• şöyle ki seni kaybetmek istemiyor ama seninle olmakta isemiyor, hayır dese gideceksin evet dese birlikte olcaksın, üçüncü bir seçenek peşinde yani:)

0|0
    0|0
  • Erkekler ikiye ayrılır. I. grup: kadının fiziğine güzelliğine durumuna önem verenler, II. grup: kadının düşüncesine mantığına aşık olanlar diye. o kişinin karakterine göre bu kişiyi bu gruplardan birine dahil ederseniz anlıcaksınız

0|0
    0|0
  • hatta özür bile dileme hiç birşey yapma bu cok daha dogru olur merak uyandırırsın .

0|0
    0|0
  • Konturu yokdur belkı :) ya da telefonu onda deıldır olumlu ol bıraz

0|0
    1|0
  • değişik ihtimaller düşün mesela attığın mesaj gitmemiştir gitmiştir belki okuyum derken silinmiştir falan

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyodur ?

0|0
    0|0
    • sadece konusmak ıstemıstım sevıp sevmemesı önemlı degıldıı...

• hayır öfkeme engel olmaya calısıyorum kalbım kırıldı. en azından gercekten hayır mı demıs onu ögrenmeye calısıyorum

• Bence o mesajı gördüğünde seni sevseydi sana geri dönüş yapardı hatta arardı ama bellki sevmemiş ve kalbini kırmamak içinde bişey yazmamış aslında olay basit ama tabi biraz koyar insana ama boşver ülkede adam mı kalmadı

• belki onun hayir deme sekli o olabilir..ya da hemen kotu dusunme farkli bir durumda vardir..

0|0
    0|0
  • durumu anlamışsın zaten

0|0
    0|0
  • evet hayır demiş bende cevap vermemiştim baktım iş aşka gidiyo cevap atmadım

0|0
    0|0
  • evet bu oluyo..

0|0
    0|0
  • kibarca hayırdır ;)

0|0
    1|0
  • biz kızlar gibi çok sık teklif almayız. ne yapacağımızı şaşırırız.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• butun tayfaya anlatıyordur :D

4|0
    0|0
  • evet resmen hayır ama senın acı ckıp onu dsnmen ıcın de yapıyo ve senı takmıyo olablr erkekler boyledr alayına krbt suyu

0|0
    0|0
  • Ya şaşırmıştır,yada istemiyordur..

0|0
    0|0
  • Bazen cevap vermemekte bir cevaptır..

1|0
    0|0
  • belki esemesi yoktur :D ama hoşlanıyo olsa her türlü dönerdi

0|0
    0|0
  • Hep derim erkeğe açılmayın..

Bence kibarca değil, kabaca hayır bu..

İnsan hayır der yani.. Onun kalkan dötünü indir bir an önce.

0|0
    1|1
    • ula çocuk bir kelime etmemiş nerdeyse dövecek :))

• :D Hahaha. Kezban ozguveni iste. Kendi dotu havada gezdiginden boyle birsey olunca hemen saldiriyor.

Korkusu yakinda kizlarin sevgilerini cekinmeden soyleme ihtimali olmasi. Dusunsene kim ceker kezbanin miymiyini, tribini.

• ne diyon porchuk bas git asabımı bozma..

• kaçan kovalanır uyguluyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...