Erkekler sevdiğiniz kızın eğitim seviyesinin sizden daha üstün olmasına ne dersiniz?

eğer sevdiğiniz hatta evlenmeyi düşündüğünüz bayanın üniversite mezunu olup da siz lise mezunuysanız ne yaparsınız ? olumlu mu olumsuz mu tepki gösterirsiniz?

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• bence hiç bir sorun yok ama tabi eerkeğe sormak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• aslında hem olumlu hem olumsuz :) olumlu: benden çok şey biliyo olabilir bilmediğim şeylerde yardımcı olabilir beraber mutlu olabiliriz ama..

olumsuz: benden daha çok bilgili olduğu zaman her bişeyi başıma kakar olmaz..beni değiştirmeye falan çalışır.. diye düşünüyorum :)

0|0
    0|0
  • kısa vadeli düşünüyorsam sıkıntı olmaz da

uzun vadede büyük sorunlar çıkabilir...

0|0
    0|0
  • Bilmediklerimi anlatır, ben dinlerim. Ne güzel işte.

0|0
    0|0
  • yanında ezik gibi yürürdüm herhalde

0|0
    0|0
  • Kalbin ve aklın üniversitesinden mevzun olmuşsam sorun yok meleiğim :)

0|0
    0|0
  • eğitimli olmasını isterdim sorun da etmezdim...

0|0
    0|0
  • Olumlu olur. O değil de avatarında ki yer ne güzel öyle.

0|0
    0|0
  • Allah derim

0|0
    0|0
  • ben sorun etmem o etmedikce..

0|0
    0|0
  • ben sıkıntı yapmam da o yapabilir

0|0
    0|0
  • Davul bile dengi dengine sözünü savunuyorum..Erkek adam her zaman için hakim,baskın ve daha çok kazanmalı ki kadının ilk başta olmasada zamanla gururunu okşayacak sözlerini duymasın ya da en azından kendini ezik hissetmesin..

0|0
    0|0
    • Yanlız bu herkez için geçerli değil kendi düşüncem.Takmayanlar böyle şeyleri umursamayanlarda var tabiki.Önemli olan birbirinize karşı olan tutumunuz ve aradaki saygı-sevgi...

• yok yok var sorunumuz var ama bunu açık söylemiyo başka şeyleri sorun ediyo bence halbuki bu duruma takılıyo ..nyse yorum için teşekkürler

• Erkekler daha atılgan oluyorlar hayatlarında hani kadın üni okusun erkek lise mezunu olsun aklı başı yerindeyse o erkeğin kadından geri kalır yanı yoktur. Hani okulda derslerle kültürlü olmuyor insan.

0|0
    0|0
    • evet okulda derslerle kültür kişisine göre değişir haklısın ama bu soruyu sormakla şunuda düşündüm misal erkek lise mezunu çalışan bayan mali müşavir meslekleri çok farklı bayan ayda 200 kazanırken erkek en fazla 850-1000 arası alıyorsa ne olur erkekler bu konuda ne düşünüyolar

• Sevdiğin kişi ne iş yapıyor kaç yaşınızdasınız ikiniz ? Nasıl görüyorsun onu hedefleri var mı ?

• ben 23 o 24 yaşında ben mali müşavir o mağazada kasa sorumlusu uzun zamandan beri çalıyo 800-1000 arası alıyo bn yeniyim 2000 le başlıyorum işe sorun olur mu

• bir gün yüzüme vurabilir. bilemedim.

0|0
    0|0
    • Sevgi varsa asla yapmaz yapmamalı

• Bu karşılıkli bir durum Sen ileriye gidersen oda yapar

• sevgiye ne oldu?

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence kisinin kendini gelistirmesiyle alakali. Herkes universite mezunu olup master yapacak diye birsey yok. Kimi okulu sever kimi sevmez. Ama dedigim gibi kulturlu olmasi gerek. Kendi kendini gelistirmesi gerek. Yoksa pek anlasilmaz ki cogu universite mezunu olupta kultur nedir bilmeyen bir cok insan var. Onemli olan okul seviyesi degil neler yasadigi gordugu.

1|0
    0|0
  • güçlü görünüp özgüveni yerlerde sürünen adamla uğraşamam

statü yavşaklığının aslında karakter seçmede çok etkisi olduğunu gördüm

0|0
    0|0
  • ben olumsuz tepki gösterirdim bu sevgimi azaltmaz ama o da kendisini geliştirmek için çaba göstermeli bir üniversite bitirebilmeli salak değil ya

0|0
    0|0
  • farketmez panpa

0|0
    0|0
Yükleniyor...