Kapat

Lys'ye hazırlanıyorum sevgilim yok

Lys ye hazırlanıyorum ama içimden hiç ders çalışmak gelmiyo, sevgilim yok aslında olmasını istiyorum ama sonradan ayıracak vaktimin olmadığını düşünüyorum ama ondan sonra ilgi istiyorum arkadaşlarımın sevgilisi varken benim olmadığı düşüncesi beni bitiriyo. İyi miyim değil miyim bilmiyorum, şu durumda sevgilimin olması mümkün mü ya da sevgili yapmaya çalışsam olur mu?

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• sevgili yapmıs olmak icin yapma bence bu sevgilie edinme durumu sizler icin daha bir kolay bir bakıs bir merhabayla cözüyosunuz bunu senin icin dogru yanlıs herkesle görüsmek pisman olabilecgin hatalar yapmak anlamına da geliyor tabi bu hem avantaj hem dezavantaj biraz agırdan al baharın ve etrafında olup bitnein gazına gelmeden sakince ve akıllıca hareket et derim

0|0
    0|0

• evet herşey bir gazdan ibaret zaten, hata yapmamaya çalışıcam tavsiyen için teşekkürler.

• Çok doğru herşeyi zamanında yaşamak gerekir :)

• tabiki hersey yeri ve zamanında güzel :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• 0|1
    0|0
    • hmm peki

• sınavı kazanamasan pikolojik olarak yıkılırsın zaten o zaman sevgli bulsan ne olcakki kazan corap söküğü gii gerisi gelecektir

• Evet kazanamazsam işte ozaman biterim

• biz sipariş üzre , fabrikamız da üretip gönderiyoruz , peki nasıl bişe istersiniz :) talepte bulunurken bile mutlu olabilirsiniz ;)

0|0
    0|0
  • Sevgili bulmak en kolay sey takma bunu kafana dersine çalış biriyle 2 gün mutlu olucaksın diye acısını 1 yıl çekme...

0|0
    0|0
  • her insanın öncelikleri farklıdır senin daha iyi çalışman için o sevgili onceligini tamamlaman gerekiyor bence yoksa kendini veremezsin derslere

kendimden biliyorum bende arıyorum

bende çalışmak istiyorum ama sevgilim olmadan çalışmayı gereksiz görüyorum

0|0
    0|0
    • Evet aynen benim gibi düşünüyosun, ama derslere öncelik vermem gerektiğini biliyorumi biliyorum ama sonuç ortada işte.

• 18

• şu anda müsait misin peki

yani bir taraftan bana yazıyon bir taraftan ders çalışmıyon dimi :))

• Aynı durumdayız önemli bir sınavım var ve arada kafamı dağıtmak istiyorum ama bir yandan da bu seferde hedefimden uzaklaşırım diye istemiyorum,bu ikisini denk götürebilen elemanlarada hayret ediyorum ben yapamam açıkçası.

0|0
    0|0
    • Onları bende çok kıskanıyorum ama ikisinide yürütebildiklerinden emin değilim.

• bir sevgili bulda yeni hevesle ne sınav kalsın ne ders böyle düşünme sınaı kazandıktan sonra onlar seni bulur takma kafana

0|0
    0|0
    • Aslında doğru diyorsun, nasihatın için teşekkürler :)

• bende mezun gurubuyum ve bu soruyu görünce rahatladım demekki böyle düşünen tek kişi ben değilmişim

0|0
    0|0
  • sınavlarına odaklanman daha mantıklı.. sınavdan sonra bol bol vaktin olacak, sonra dilediğini yaparsın.

0|0
    0|0
  • sevgili yapcağına geleceğine baksan biraz senin için daha iyi olur demedi deme sonra üzülürsün. herşey sevgili sevişmek seks yapmak değil dünyada.

0|0
    0|0
    • Ben bir kızım ve herşey bir yana ilgi isterim

• Evet 18 im

• istersen sohbet edebiliriz bu konuda dertleşebiliriz ister misin belki de tanışırız kim bilir;)

• dayan 2 ay daha . benim 3 senelik seviglim bıraktı beni ve ne yapmalıyım bilmiyorum ya of.

0|0
    0|0
  • ah be bacım bırak sen lys yi başar üniye gir peşinden kac kişi koşacak sayısını unutacan

0|0
    0|0
  • Hadi arkadaşlar canımız sıkıldı bir adam bulalım bir kadın bulalım..

Me'leşelim kuzu gibi...

0|0
    0|0
  • Valla benim kız arkadaşım olmasa o sene şu an gittiğim okulu kazanamazdım.

0|0
    0|0
    • Bir de böyle bir durum var tabii.

• lise stayla

0|0
    0|0
  • Merak etme zamanla olur. Önemli olan doğru kişiyi bulmaktır

0|0
    0|0
    • Evet tek sorun o doğru kişi işte .

• Bence sınavı bir atlat yazın düşünürsün bunları aklını başka birine verme. Elbet her insan ilgi sevgi ister buna ihtiyacın var belli ama sınavdan sonraya bırak bunları belki üni kazanırsın orada olur istediğin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Okumana bak okumana.Üniversiteye geçince dolu erkek çıkacak karşına.Hepsi de seni yatağa atmak isteyecek.

0|0
    0|0
  • Az kaldı lys ye bitsin de düşün.

0|0
    0|0
  • Elini sallasan 50si canım . Ama öncelik derslerin olmalı :(

0|1
    0|0
    • Haklısın aslında :(

• :) bişey değil . Ben sana inanıyorum sen de kendine inan :) Allah işini rast getirsin canım

• Amin, çok teşekkür ederim :)

• 2 ay sabret yaz aşkları daha güzeldir ;) ders çalışmak bahar aylarında sıkıcı olsada o tempoya girdiğin zaman işin espiri tarafından yakala sanki hobiymiş gibi kullan lys temposunu sınava gır çık tertemiz oh mis yap sevgili

0|0
    0|0
Yükleniyor...