Sporcular bir bakabilir mi?

Arkadaşlar ben sttatta durmadna 40 dakika koşuyorum fitnısa da giidyorum boyum 177 kilom 78 kilomu 73 e falan düşürmete çalışıyorum ve hafiften de omuz vücut gelişsin istiyorum bana neler önerirsiniz?

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• kilonu 73 e indirirsen hastalıktan kırılırsın boyuna göre kilon ideal ama kas yaparsanda kilon artar ama bu kilo artışı dikkatli olursan yağlanma olarak değil kas olarak oluşur bu estetik görünüş bakımından sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
    • ya ben öyle şişik kas istemiyorum zayıf olacam kollar geniş olsun hafifte kas olsun öyle şişmek istemiyorum fit olmak istiyorum onun içinde kilomun düşmesi lazım ben karşılaşıyorum adamın boyu 175 kilo 80 kollar şimşiş göbek var hiç hoş durmuyor benimki böyel futbolcu vücudu gibi olsun zayıf kaslı vücut

• klay gelsin kardeşim başarılar

• teşekkürler dostum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• fıtnıs ne ya :D Dostum şimdi sen önce definasyona gir kas felan yapma iyice bir beslen yağdan tuzdan şekerden undan uzak dur ondan sonra kilonu verdikten sonra 68-69 oldun mu yağ oranının gittiğini farkettin mi bulka gir bulk döneminde bol bol tavuka proteine aban ve o zaman koşu mekik felan bunların hiçbirini yapmıyacaksın sadece ağırlık aletleriyle uğraşacaksın bulk döneminde 75-76 kiloya çıkarsın yine ama kas olur sonra yaza doğru yeni bir definasyon ve amacına ulaşırsın.

1|0
    0|0
  • Ağırlık çalış düzgün kardiyo yap ve iyi beslen

0|0
    0|0
  • Sadece çalış
    “Asla başarının hayalini kurmadım. Onun için çalıştım.” Estee Lauder

0|0
    0|0
Yükleniyor...