Erkekler erkek arkadaşlarının yanındayken sevgilileri yanlarında olsun istemez mi?

Erkekler erkek arkadaşlarının yanındayken sevgilileri yanlarında olsun istemez mii?

Güncellemeler:
ama işin kötü yanı şu ki aynı sınıftayız aynı karma yurtta kalıyoruz yani onlar yanında hep varr ben hep fazlalıkmışım gibi kalıyorum yalnız da bırakmıyolar :(

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• o kadar çok şerefsiz kız var ki, sevgilisinin erkek arkadaşına asılan, sonra onunla çıkan. neden gocunuyorsunuz ki bundan? sakınması normal. insan bazen kendi gözünden sakınıyor. ne yani o onun arkadaşı diye sen de onların bacısı mı oluyorsun? yengeleri mi oluyorsun? kaldi ki olsan ne olur? bunu yapan erkeklerin alnından öpmek lazım. ben de istemem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yanımdaki arkadaşlara güveniyorsam problem olmaz

0|0
    0|0
  • Ben istemezdim.

0|0
    0|0
  • İlla olur-olmaz diye bir kural yok elbette. Olabilecek zaman var, olmayacak zaman var.

Duruma, kişilere, mekana göre değişir.

0|1
    0|0
  • rahat rahat belaltı küfürlü konuşamazlar çünkü;)

bunu stresten arınma bir rahatlama gibi düşünürler kız arkadaşının yanında yapamıyacağı için bunu o rahatlama zamanı eziyete dönüşür bizler için ;) tabiki senin yanındada rahat davranıyodur belki ama bir erkek arkadaşı ve sen varsan ortamda sana saygısızlık olmasın diye kasar belkide öbür çoçuğun bir cevabına istediği gibi cevap veremez istediği gibi cevap verse senin gözünden düşeceğini düşünür sebebi budur çoğunlukla;)

0|0
    0|0
  • ne işi var erkek erkege muhabbettin icinde ki ben sahsen istemezdim

0|0
    0|0
    • güncellemeye cevap:bu konuyu onla konusmalısın birebir oldugunuz zaman baktın arkadasları yanında bir isin oldugu bahanesi uydur gitme yanlarına rast gelirsen bir selam ver gec sadece

• yapması zor ama deniycem

• neden zor olsun dene tabi oda soracaktır illaki bugün gördün neden gelmedin diye sende derdini anlatacaksın

• Ben istemem

0|0
    0|0
  • olmaz tabilide la , senin benim arkadaşlarımın yanında ne işin var :@

0|0
    0|0
  • hayatta istemem

0|0
    0|0
  • hiç istemez.

0|0
    0|0
  • yok hemde hiç :P

0|0
    0|0
  • İstemem olmaz

0|0
    0|0
  • erkek erkege takılıyorsam ıstemem. her yere bırlıkte gıdecek halımız yok

0|0
    0|0
  • İstemez.

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşlarımla tanıştırabilirim de erkeklere ne oluyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İstemesin ya.

Eski sevgilim daha 2.buluşmada beni arkadaşıyla tanıştırdı.Yurtta da fotoğraflarımı falan gösteriyormuş arkadaşlarına.Hava mı atıyormuş, beni neden sergiliyormuş? Sinir oldum valla, tekmeyi basma sebeplerimden biri de buydu.

0|0
    0|0
  • Yani o kadar erkeğin içinde sevgilisinin ne işi var.

0|0
    0|0
  • istemeyebilir normal

0|0
    0|0
  • Benim sevgilim yanında 2-3 tane erkek arkadaşı varsa sorun etmez ama daha çoksa istemiyor.

0|0
    0|0
  • onlarında sevgilisi varsa kalabalıksanız 5 çift falan neden olmasın başka durumlarda normal görmüorum

0|0
    0|0
  • istemezler, bir zahmet istemesinler de. ben aşırı rahatsız oluyorum yanımızda onun veya benim bir arkadaşım olduğu zaman

0|0
    0|0
  • Istemesinler.

0|1
    0|0
Yükleniyor...