Protein tozları ile kas yapma güçlendiriyor mu yoksa sadece görünüş mü ?

Protein tozları ile kas yapma güçlendiriyor mu yoksa sadece görünüş mü ben geçenlerde 2 tane zebellah gibi adam gördüm kavga ediyorlardı 2 tane sıradan kişiyle 2 ye 2 bildigin adamlar boxör ama vücut sıfır buna ragmen diğerlerini dövdüler anlamadım yani protein tozları sadece vücuta görüntü olarak mı etki ediyor?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Kas yapmak dövüşte ekstradır fakat her dövüşü kaznırsın diye birşey yok. Zebellah gibi derken kastan bahsettin herhalde neyse protein tozu saf proteindir kas çalıştıktan sonra hemen beslemen gerekir protein tozu saf protein olduğu için hemen kan karışır kasları hemen beslersin, yoksa yağsız etle,tavuk göğsu,yumurta beyazındada protein var fakat sindirene kadar kaslar aç kalıor o yüzden.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 1

• Bir erkeği güçlü kılan şiddeti değil, nereye kadar gitmeyi göze aldığıdır. Kaslı olan elbette daha güçlüdür ama yürek yoksa korkuyorsa bir işe yaramaz :) Protein tozuda kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlarım var. Vücuda yeterli besini sağladığı için kas yapısı olarakta güç olarakta gelişme sağlıyor. Normal tüketiminde vücutta herhangi bir zararı bulunmuyor. Bende kullanmak istiyorum ama ailem karşı olduğundan kullanamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...