Balık burcu kadının hangi yönünü begeniyorsunuz?

Balık burcu kadının hangi yönünü begeniyorsunuz... bence cok kadınsı yonleri var ve cok cekici oluyorlar gizemli tavırları ile kendilerine kolay aşık ediyorlar.. cokta uyanıklar

Güncellemeler:
a

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Eşim balık burcu en sevdiğim yönü çok insancıl ve merhametli olması, çok uyanık olsada bazen saflığıyla çok güldürüyor.

5|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Kıskanç ve bağlı kalmalarını...

3|0
    0|0
    • Balık burcları kendini bilerek saf gösterir içinde plan yaparlar, düşünürler. Ayrı bir dünyaları vardır orda aslında çok zekilerdir. Hayal güçlerinin sınırına kimse ulaşamaz. Çok merhametlilerdir...

• Katılıyorum

• çok gizemli olduklarını biliyorum. aynı zamanda aşk ve duygusalllığı seviyorlar.

kendilerine çok düşkün olurlar anaç yapıdadırlar. fizik olarakta genelde beyaz tenli kızlar oluyor. ve biraz topluca oluyorlar genelde..

3|0
    0|0
  • Balık erkeği olarak tüm yönlerini severim

2|0
    0|0
  • Fazla duygusallar

ve çok saflar :)

0|0
    4|0
  • çok sevimli, eğlenceli ve hamarat kadınlar oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Kefal se işe yaramaz palamut sa severim

0|0
    3|1
  • Mis kimin hamsi kokmasini beğeneyrum :) :D

0|0
    3|1

Kızlar Ne Diyor 6

• gizemli, saf aynı zamanda uyanık, asırı duygusal ve merhametl evet tam bı balığım

3|0
    0|0
  • aşırı duygusallık olmasa iyi olabilirdi

3|0
    0|0
  • Bende balık burcuyum bütün yönümü seviyorum :)

3|0
    0|0
  • Suda yüzmelerini

2|0
    0|0
  • en kinci burç akrep değil balıktır, ancak kendini çok güzel kamufle eder. ben bunu 4 sene sonra anladım her ne kadar canımı yaksa da hayranlık uyandırdı bende bu özelliği. bir de saf değiller çok güzel salağa yatıyorlar.

0|0
    0|0
  • en çok gizemli oluşumu seviyorum

4|0
    0|0
Yükleniyor...