Vücut Geliştirme?

Lütfen profesyonel olanlar cevaplasın;

45 gündür spora gidiyorum, güç olarak çok bir fark hissedemedim. Kolları zayıf olan arkadaşlarıma bile bilek güreşinde yeniliyorum. Beslenmeme dikkat ediyorum, süt yumurta peynir gibi besinleri sıklıkla tüketiyorum. Toz almaya param olmadığı için toz kullanamıyorum. Sizce güç olarak kaç ay sonra farkı hissedebilirim?

1. gün ön kol ve göğüs,
2. gün sırt ve arka kol
3. gün omuz
4. gün bacak
5. gün tatil
Sonra tekrar başa

Antrenmanlarım bu şekilde. Bunu antrenör hazırladı. Sizce ne yapmalıyım?
Kolum geniş ama çok güçsüz olduğunu biliyorum. Ağırlık kaldırabiliyorum ama bilek gücüm hiç yok. Kolum bu;Vücut Geliştirme?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bilek güreşinde rakiplerini yenmek istiyorsan üst kol kaslarını değil bileklerinle dirseklerin arasında kalan alt kol kaslarını çalıştırmalısın..

45 Gündede zaten pek bir fark olmaz en bir 3-4 ay geçmeli o zaman hemen değil yavaş yavaş farkı hissetmeye başlarsın..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• spora yeni başladıysan antreman yaptığın günler şu şekilde olsun 1. gün antreman 2. gün dinlenme 3. gün antreman 4. gün dinlenme 5. gün antreman 2 gün dinlen vücut alışsın bir anda aşırı yüklenme bu spor sabır işidir binayı hızlı yapayım derken malzemeden çalma

0|0
    0|0
  • güçlenmek istiyorsan 5x5
    bilek gücü için farmers walk yapabilirsin.

gücün belirgin bir şekilde artacaktır.

0|0
    0|0
    • Az önce baktım bu antrenmana, kollarım o ağırlığı taşıyamayacak kıvama gelene kadar mı taşımalıyım? Çünkü ağırlıklarla yürüyoruz burada

• aynen kardeşim. dediğimi araştır pişman olmayacaksın.

• Teşekkürler dostum

• Hepsinde bacak calis azar azar 2 gun tatil yap daha mantikli olur

0|0
    0|0
    • Bir kas her gün çalıştırılmaz. Kasların dinlenmesi gerekir.

• ust taraf icin değil zaten bacak azar azar diyorum bacak 15*4 yap sadeece 1 program koy ogune hicbisey olmaz ben yilardir hem program yaziyorum hem diyet listesi

• Guclenmek istiyosan full body antremanlar tercih etmelisin

0|0
    0|0
  • Toz alma sakin

0|0
    0|0
Yükleniyor...