Gerçek aşk nasıl olur,yorumlar mısınız?

İnsanın kul ile arasındaki duygu bağlantısını nasıl yorumlarsınız? Gerçek aşk nasıl olur ?Yorumlarınızı bekliyorum.Sevgiler ve saygılar...

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• Beynimizin salgıladığı bazı hormonlarla cinsel dürtülerimizin harekete geçmesiyle oluşan duygudur. Tamamen iç güdüsel olup, gelip geçicide olabilir. Sürekliliğini çiftlerin uyumu korur, güzellik, cinsellik, muhabbet, ortak eğelenceler gibi aktiviteler hormonları canlı tutar, böylelikle coşku korunmuş olur. Bu coşkuyu uzun süre koruyabiliyorsan gerçek aşktır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• gerçek aşk 3-4 sene süren duygu yoğunluğudur bide kendisini sevgi saygıya bırakırsa yemede yanında yat. Sonsuz aşk dienler hayal grüyor. Aşk yoktur diyenler bu işi bilmiyor;)

0|0
    0|0
  • gerçekten aşık olan insan unutmak için ne kadar uğrassada unutması cok zordur gördügü yerlerde umursamasada görmezden gelsede her yanlız kaldıgında onu düsünür facesi vb siteleri varsa sürekli acar bakar ne yapmıs diye resimlerine bakar düsünür durur sürekli merak eder ne yapıyo ne ediyo diye face gibi sitelere bakma nedeni budur

iç meden sarhoş olmussun etkisi yaratmaz insanda sadece kafan ondan baska biseye daha fazla önem vermez 24 saat in yarısı onu düsünerek gectiginde mal gibi dolanır etrafta sadece

0|0
    0|0
  • cennet cennet dedikleri

birkaç köşkle birkaç huri

isteyene ver onları

bana seni gerek seni...

işte gerçek aşk budur!...

4|0
    0|0
  • Gerçek aşk, karşı cinsle arkadaş gibi olabilmektir. Her konuda anlaşabilmektir. Ben bu saatten sonra bunu gördüm, bunu isterim...

0|0
    0|0
  • Merhabalar küçük,

Gerçek aşk, (cismani olarak -insan için) bile bile tutsaklıktır, fedakarlıktır,

Gerçek aşk, peşinden bıkmadan koşmaktır.. (koşturmakj değil, koşmak)

Gerçek aşk, usanmamaktır.

Ulan şimdi bakıyorsun adam aşkım dediği adamı/kadını usandık sıkıldık artık banallaştık diye terk ediyorlar.

Biri olmadı öteki öteki olmadı beriki.

Böyle aşk mı olur.

Aşk var da, aşkık olunacak değerde insan pek fazla yok.

0|0
    0|2
  • Yol da çevirmeyi görünce arabanı bağlasın die dua etmekdir ve çevirmeyi geçdikden sonra 3 den 2 çekip gülmekdir YAni tofaşk dır :d

0|0
    0|0
  • aşk bence sevginin aşırı yoğunlaşmış halidir 2-3 yıl o yoğunlığu yaşarsın sonra mı sonrası yerine sevgi saygıya bırakırsa bir ömür mutlu mesut yaşarsın

0|0
    0|0
  • Aşk dondurucu bir ateştir

0|0
    0|0
  • ilahi aşka inandığın kadar gerçek aşkı yaşarsın... yani bel altında yaşamazsın aşkı ...

1|0
    0|0
  • Klasik bir cevap olacak ama AŞk Ulaşılmazı sevmektir Kavuşunca AŞk biter derler. ŞEmspare AŞkın gözyaşları Oku istersen AŞk nasıl olur iyi anlarsın..

0|0
    0|0
  • Böyle Mal Olursun. İçmeden Sarhoş Felan.

0|0
    0|0
  • Aşk yoktur libido vardır.

Sigmund Freud

0|1
    0|0
  • ask her zaman ulasilmazdir ulasilmaz ask asktir.

0|0
    0|0
  • dur yorgan altına bakıp hemen geliyorum

0|0
    0|0
  • ole bı ask yasayan var mıkı acaba sana tarıf etsınler mılletın klı uckurunda

0|0
    0|0
  • Gerçek aşk tek vücut olmaktır sevişmek duyguları en yoğun haliyle yaşamaktır.

0|0
    0|0
  • karşılıksız olucak şaçmasapan olucak:D

0|0
    0|0
  • Eğer, gözlerin görüyor ve kulakların da duyuyorsa; Sen aşık değilsin ve olman da imkansız,bende oluyor dersen aşık olman anlamsız.

Eğer Aşkı duyguyla anlatmaya kalkarsak Aşk güler halimize,anlatılana aşk dersek gönül ağlar halimize...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aşık olunca mutluluk yaşadığın kadar canınında yanacağını unutma okadar diyim hiç olma boşver boşver :D

0|0
    0|0
  • gerçekten aşık olan insan unutmak için ne kadar uğrassada unutması cok zordur gördügü yerlerde umursamasada görmezden gelsede her yanlız kaldıgında onu düsünür facesi vb siteleri varsa sürekli acar bakar ne yapmıs diye resimlerine bakar düsünür durur sürekli merak eder ne yapıyo ne ediyo diye face gibi sitelere bakma nedeni budur

iç meden sarhoş olmussun etkisi yaratmaz insanda sadece kafan ondan baska biseye daha fazla önem vermez 24 saat in yarısı onu düsünerek gectiginde mal gibi dolanır etrafta sadece :(

0|0
    0|0
  • sevgi + sadakat + güven = aşk

0|0
    0|0
  • mantıksız işler yapıyorsan aşık olmuşsun demektir

0|1
    0|0
    • gfadedgeredddrrff

• 1. o gülücük degil baska bir şey tanımlayıp kırmak istemiyorum seni

2. canım yazarsan tanışamayız

3. mesaj atmadan önce cevaba yorum bırakmak mantıklı :)

• tamam canımı şimdilik erteliyorum

sonracığıma evet o bir gülücüktü ama o kadar güzel tatlısın ki heyecanlandım doğru dürüst gülemedim bile çok gerginim yaa

biraz daha anlayışlı ol lütfen :(

• aşkın tanımı tarifi olmaz ya

0|0
    0|0
  • aşka inanmıyorum hoşlanma var çok hoşlanma var

0|1
    0|0
  • anlatılmaz yaşanır kardo

0|0
    0|0
  • Gerçek aşk nasıl olur...? Bilseydik eğer bitmezdi o 'aşk' diye tanımladığımız şeyler bence.

0|0
    0|0
  • Dokunmadan sevebilmek...

0|0
    0|0
  • sadece filmlerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...