Böyle bir olayla karşılaştınızmı telefonda ??

azönce bir telefon geldi . işte egitim bilgilendirme sistemi ben kübra .evde okuyan öğrencimiz var mı dedi buyur bn varm mezunum dedm oda yok lisede var mıpeki ddi var kardesim dedm peki eokul kullanıyomu dedi evet dedim anneni verirmisin telefona dedi bende evde değil dedim peki babanın numarasını ver ona bilgilendrme konusunu açayım bundan snra 4+4+4 sisteminde dershaneler kalkıyor seneye dershane yok öğretmenlerin gözetiminde evde egitim var flan dedi bende yok teşekkürler ben bilgilendirilmek istemiyorum dedm . güzelim seni değil kardeşini bilgilendricem dedi bende oda istemiyo dedim . oda peki ben bakanlıga aynen bu saygısızlığını iletirim dedi kapattı salak suratıma ay mal okdr sinirlendim ki bu nedir sizce saçma sapan bir telefon mu kandrmamı nedir yani ?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

• sıkıntı olmaz bişi olcagını sanmıyorum... zaten öyle bişi demesinden belli sacmalamıs

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• :D on numara beş yıldız iki madalyon bir kupa gibi bir dolandırıcılık sistemi :D

1|0
    0|0
  • bakanlıkta zaten saygısız avındaydı :)

1|0
    0|0
  • yaa bunlar dolandırıcı bana gelmedi benim bir çok öğrencime geldi ve dolandırılan da oldu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bakanlıkta okullarla bilgi vermiyo herkezi tek tek arıyo zaten kim saygısızlık yapıcak die hiçbişi olmaz büyük ihtimalle dolandırıcı vs dir. sesini genç bulmuştur zaten annenide ver dediğine göre cevap alamayıp başarılı olamayıncada ben bunu bir korkutup huzursuz edeyim demiştir... ya da seni korkutmak istemem ama kontron için aramıştır evde kimse var mıyokmu hırsızlık çetesi falansa sende evde annem yok dediysen kapını falan kitle bence

0|0
    0|0
    • annem evdeydi hatta babnnem dedem kardeşim :D

• o zaman sorun yok ya bişey olmaz öyle saçma şey olamaz zaten :) öyle kendini bilmezler içinde hiç sinir olup moralini bozma :D

• Kandırmaca bence niye arasınlar ki kardeşini öğretmenler bilgilendiremiyor mu gizliden aradılarsa kesin kandırmaca normal bir numara ise sorgulat sonra polisi arayıp bildir onlar bilir zaten

0|0
    0|0
  • yav he he deyip kapasaydın panpa

0|1
    0|0
  • hedehödehede geç

0|0
    0|0
Yükleniyor...