Protein tozunun vücut geliştirmeye katkısı nedir?

Arkadaşlar protein tozunun vücut geliştirmeye tam olarak katkısı nedir lütfen bir yardımcı oluverin :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Protein tozu senin günlük protein ihtiyacını karşılar hacimlenmende faydası vardır , zararı falan vardır diyorlar kısır olursun , kör olursun , böbreklerin iflas eder vs vs :D bunların hepsi şehir efsanesinidir bunu diyen arkadaşlarda zaten gizli gizli kendileride kullanır :) sadece tek zararı vardır silivce yapar , eğer kullanıp spor yapmazsan karaciğerini yorar bana sorarsan çok uzun süreler kullanma derim 1 kutu aminoasit bitirdim gerçekten gözle görülür faydası oluyor spora yeni başladıysan 3-4 aydan sonra protein tozu al genelde zayıf insanlara önerirler hacimlenmeleri için.

0|0
    0|0
    • Peki hiçbir şey kullanmasam gelişimim nasıl olur ?

• Bunların hepsini kartıştır iç sabahlarıda 2 yumurta beyazı ye sadece beyaz

• Teşekkür ederim .

Kızlar Ne Diyor 1

• baya bir katkısı var,kısa sürede baya gelişiyorsun,kavgaya tutulsa o sinirle her yeri kırarsın :D

yani bu cümlemden yola çıkarak,protein tozu vb ilaçların insanın öfke yönetiminde sorunlar yaşattığını söyleyebilirim.

0|0
    0|0
    • Peki kullandıktan bir süre sonra bırakınca vücutta erime sönme falan oluyor mu ?

• Evet bunu zaten sen disinda herkes biliyor,sporu birakmamalisin iyi karar ver toz kullanip kullanmama konusunda basarilar!:)

• sporu bırakmaya niyetim yok, zaten öyle toz falan da kullanmıcam herşeyin doğalı var ne güzel :)

Erkekler Ne Diyor 5

• kas yapmak için gerekli inşaat için demir neyse kas için protein o

0|0
    0|0
    • Peki bu gereken günlük protein miktarını doğal yollarla elde edemez miyiz ?

• spora başladım zaten belli bir düzeye geldim mesela kolum 28di şimdi 34 oldu hiçbişey kullanmadan. Zaten toz falan da kullanmıycam herşeyin doğalı var :)

• Iyi iyi kas yapmaya link

• Vücut geliştirmek istiyor ve sağlıklı olmak istiyorsan o tarz şeyleri kullanma.

Bitkisel protein kaynakları öneririm, konserve barbunya iyi bir çözüm.

0|0
    0|0
    • Ne gibi olumsuz sonuçları olur peki ?

• Protein tozları ve aminoasit hapları çoğu organın işlevini bozuyor. Özellikle karaciğerler çok zarar görüyor. Hem doğal protein almak ikinci dünya savaşından sonra kolaylaştı:) Sakın bulaşma. Yumurtanın beyazını yesen yine alırsın.

• Haklısın galiba dostum, geç olsun ama öz olsun :)

• Dogal yoldan yapman senin icin daha iyi kimyasal snçta mtlaka bir zarari vardir babam fitnes salonunda çalişyodu söylegine göre aşiri kulanimi gözleri bozuyormuş bende 2 yildir hic kulanmadm gelisim kulanana göre yavas ama saglikli en azindan

0|0
    0|0
  • Yapay olan her şey gibi zararı var tabi ama ne kadardır bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Daha çabuk kas yapmanı saglar ama vaktin varsa doğal yollarla protein al derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...