Fenerbahçe 3 kupayıda alırsa ks hesabını kapatmaya iddiaya girebilecek kimler var?

Fenerbahçe 3 kupayıda alırsa ks hesabını kapatmaya iddiaya girebilecek kimler var?

Güncellemeler:
Ne çok korkak varmis ya yönetimle iletisime geçince zaten hesabi geri açiyorlar

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• uefayı keşke alsa

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 8

• uefayı alsın lig şampiyonu biz olamazsak onlar olsun:))

0|2
    1|0
  • Ben kapatabilirim bence bir sakıncası yok... Fenerbahçem için ks üyeliğinin lafımı olur:)

0|1
    0|0
  • bir GALATASARAYLI olarak bu iddiaya girmeye hacet olmadığını düşünüyorum,saygılar:)

2|0
    0|1
    • ++ Veriyorum Tatlımm

• Yok canım Barca Madrid den iyi ..

Bakma sen son maçlarda kaybettiklerine falan..Barça olsa kötü olurdu..

• :) Atamadık yine atamazdık..

• Ziraat Türkiye Kupasını alabilir sadece..

2|0
    0|2
  • Oo bu ne fesatlık Gizli:))

1|0
    0|1
  • alır alır tabi

1|0
    0|1
  • ancak ziraat kupasını alır diğerlerinden babayı alır

1|0
    0|1
  • Cesaretin olup gizli sormasaydın,bende açıktan cevap verip,nick kapatmaya iddiaya girerdim senle

2|4
    0|1
    • cesaretle alakasi yok bunun bugüne kadar 270 soru sordum 270'ide gizli

• he kardeş he,anladım ben :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Hesabı kapatmak sorun değilide 3 kupayı alma ihtimali zaten çok zor.

0|1
    0|1
  • :D Tamam birader gel. :D Hem lig hem kupa hem şampiyonluk.. :D Ben girerim

Ama asıl sorun ne biliyor musun bu konunun Fener Lazio maçından sonra açılması :D Sezon başında neden demedin yemediyse eğer..

1|0
    0|2
  • ben giriyorum türkiye kupası hariç hiçbirini alamaz fb uefa kupası finali chelsea-tottenham olcak zaten lig şampiyonlugu Galatasaray'ın

1|1
    0|1
  • Eğer alıcaksa ben kapatmaya hazırım.

0|1
    0|0
  • Ligi unutun eğer Real bizi elerse ligde puan kaybetme gibi bir durumumuz yok.Avrupa liginde bu kadar kalitesi düşük takımların son 8e kaldığı bir senede Chelseayla Tottenham o kupayı size bırakmaz.Ziraat Türkiye kupasını alırsınız ona lafım yok.

0|0
    0|1
  • Ben varım, Fenerbahçeliyim. 3 Kupayı da alsınlar, benim KS hesabı feda olsun :))

3|0
    0|1
  • Gelde gülme varım iddasına ama böyle gizli olarak iş cevirmek yakışmaz erkek adama

1|1
    0|1
  • Chelsea'yi geçsin hesabı kapatmak değil takıldığım Rus'tan ayrılacağım :)

0|1
    0|1
  • ben girerim. değil Fenerbahçe,bakkaldan iki sakızına bile kapatırım.. KS nedir ki? abartmayın bu kadar KS yi ya..

0|0
    0|1
    • korkaklıkla ne ilgisi war. gören de burayı TBMM falan zanneder. bir avuç sünepenin bir araya gelip birbirini bişeylere inandırmaya çalıştığı zavallı bir yerden daha fazla bişey değil. bir kendinize gelin*ya..

• bir takim icin gereksiz iddalar girmek nedir ki ?

0|0
    0|1
  • Babayı alır belki.

1|1
    0|1
  • fener 3 kupayı alsın,2 tabak kuru fasulye yiyip 21 pare top atışı yapacam :)

3|1
    0|1
Yükleniyor...