Kilo vermem için kendimi nasıl motive ederim?

9 aydır hiç ekmek yemiyorum. Spor yapmak için üşeniyorum. Ekmeği bıraktığımda 5 kilo verdim iyi olmuştum ama midem ekmek yememeye alıştı bu yüzden kilo vermem durdu. Spor yapmam ve tatlı yemeyi bırakmam lazım ama kendimi motive edemiyorum ne yapmalıyım? Ayrıca göğüslerimi herkes çok beğenir dik ve büyük kilo verince göğüslerim küçülür mü veya sarkar mı?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• hic kafana takma relax ol ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Aynaya bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Youtube a female fitness motivation yaz izle belki işe yarar göğüslere gelince kilo alınca yağdan sarkabilir ama kilo verince bişey olmaz bence tam aksine daha çok ortaya çıkar 😃

0|1
    0|0
  • Kucumemesi için ağırlık çalışmalısın bench press gbi vücutta kaloruyi dusur biraz daha metobolizmayida hizlsndir şekersiz kahve yeşil çay gbi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ben de ekmek yemem. ekmeksiz çok rahat yaşarım. çikolata va abur cubura çok düşkünüm bırakmanın bir yolu varsa ben de bilmek istiyorum. mesela bugün diyete başladım önce mdiemi boşaltıp sonra spor yapıcam o yüzden sporu 2-3 gün ertelicem. ama canım şu an acayip çikolata istiyo aklımdna çıakrmaya çalışıorum çıkaramıyorum gidip almamak için aşırı kasıyorum kendimi bu sefer de yenik düşmemeyi umuyorum.

0|0
    0|0
  • Ya ben iradesizim bu konuda ne yapcam bilmiyorum kilo vermem gerekiyor veremiyorum :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...