Hayatınızı insanların, veya toplumun yorumlarına göre mi şekillendirirsiniz, Yoksa sizi alakadar etmez mi??

Kendiniz olmayı mı tercih edersiniz yoksa, Hayatınızı insanların, veya toplumun yorumlarına göre mi şekillendirirsiniz,Bu konuda fikirleriniz nelerdir

0|0
8|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi beğendiği kıyafeti giyip dışarı cıktıktan sonra arkadaşlarının bu ne kıyafet hiç güzel değil demesiyle beraber o kıyafeti giymeyen ...

0|1
    0|1
    • dediğin doğru kardeşim, ben de ceket aldım çok süper duruyor, ama bazı art yorumlar geldi ama gene de kafama takmıyorum, belki onlarda olmadığı için kıskanıyorlar

• ... küfür değil , gerisini getirebileceğiniz için boş bırakmış durumdayım.

Evet , öyle.

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu çok boyutlu değerlendirilecek bir soru, hangi açıdan cevap vermeliyiz? Ahlaki ve inanış bakımındansa her toplumun tabi ki belli değerler dizgesi vardır, öncelikleri. Bunların dışındaysa günlük kendi sınırlarımız dahilinde, doğru olduğuna inandığımdan asla ödün vermem.

0|0
    0|0
    • Kendi hayatını soruyorum

• gündelik hayat, ya da özel hayatımız diyelim

• değerler ve önceliklerimiz stabildir, değişmez ve ben kendime saygımdan öyle olmayı tercih ederim.Bundan bağımsız gündelik hayatta tabi ki kendime saygım neyi gerektirirse öyleyim , aynıyım yani.

• Ben benim, olduğum gibiyim, olması gerektiği gibiyim

0|1
    0|1
  • Toplumun bir kuralı vardır ve sen o toplumun bir bireyisin rabi bağnaz ol düşünme kurallara harfi harfine uy diyemem. Toplumu çok rahatsız etmediğim sürece insanlar beni alakadaar etmez

0|0
    0|0
  • Kendim olmayı tercih ederim

0|0
    0|1
  • Toplumun ne dediği beni ilgilendirmiyor.. Düşüncemi de savuna kadar savunurum, ne istersem onu yaparım.

0|0
    0|0
  • toplumu fazla umursuyorum

0|0
    0|0
  • çekingen bir yapım var o yüzden insanlarla zıt olmak istemem. topluma ayak uyduruyorum.

0|0
    0|0
  • Eğer öyle düşünseydim boşanmazdım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Önceden öyleydi fakat gözüm açıldı Bro' Hiçbir şey göründüğü gibi değil.

1|1
    0|1
  • Hayat benim hayatım kimin ne söylediği umrumda olmaz.

0|0
    0|1
  • Toplum beni alakadar eder, etmeli de zaten.Toplum içinde yaşıyorsan, onları düşünceleri beni ilgilendirmeli.İstediğim gibi giyinemem, istediğim gibi hareket edemem, mutlaka toplumun düşünceleri de etkili olur kararlarımda.

0|0
    0|0
    • kendin olsan ne kaybedersin

• Kendim oluyorum, toplumu rahatsız etmeyecek şekilde.Ben kendi kararlarımı veriyorum ama kararı verdikten sonra insanları rahatsız edip etmeyeceğimi de düşünmeliyim..

• İnançlarıma göre yaşarım. Topluma göre yaşayacak olursak zaten sapkın oluruz.

0|0
    0|0
  • kendi kural prensiplerim var onun dışında taktığım birşey yok

0|0
    0|0
  • Hangisi işime gelecekse öyle davranırım. Öyle çakalım ben.

0|0
    0|1
Yükleniyor...