Kapat

Steroid kullanimi cevap verenlere +1 ?

Selamin aleykum steroid hakkinda bir kac sorum var cevremdeki herkes yok kisir olirsun kullanirsan yok sisersin sporu birakinca inersin falan diyo ben spora 2 defa yeltendim 1 ay gittim falan faydasini gormedim dogruyu soylemek gerekirse uzun donemde kaslarin belirgin hale gelicefini biliyorum ilerleyememek beni soguttu bu sefer en bastan baslamak istiyorum 1 sefer steroid kullansam bana zarari ne olur sadece motive olmak amacli 1 ayda belirgin ince bir kas bile olsa motive olurum ve birdaha basmam sporumu yapar beslenmeme dikkat ederim sizce basmalimiyim beni bu konu hakkinda biraz aydinlaitrmiainiz 1 sefer basip bir daha basmicam 1 sefer basinca kisir olma sansim ne kadar steroid kullanan arkadaslardan da cevap gelirse cok sevinirim... yaşım:18

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• steroid kullanımı çok komplike bir tedavi birçok şeyi etkiyor ama direkt kısırlık yapma etkisi yok

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Sana kullanma demiyorum ama gerçekten ilk başlarda zararını görürsün. Ağırlıklar elini dövmeden, kaslarını yakmadan, yorgunluktan sızıp kalmadan bu maddelerle kendini zehirlemekten başka birşey yapmazsın. Çoğu kişi zararını çokca sayar işte damar tıkanıklığı, karaciğer hastalıkları, kalp hastalıkları vs vs. Yararı gerekli olduğu yerde belki daha fazla olabilir. Steroid dedğin testesteron olmazsa bugün erkek diye bir canlı olmazdı, erkek doğada gücün sembolü, çalışmanın sembolü vs. Bu hormonun yaptığı yararlı etkiler sayılamayacak kadar çok ama dediğim gibi yerinde kullanılırsa. Doğal dışında alırsan başına bela almış olursun. Bunu sana şöyle anlatayım sende üretilen hormon 7mg/günlük diyelim sen 250mg iğneyi vurdun. kan hormon miktarı oldu 30-40 2gün içinde maksimumu gördü ve geçti sonra karaciğer başladı bunları dönüştürmeye. kc enzimleri fırladı, kan iyi kolesterolün çok fazla hücrelere girmeye başladı ve kanda miktarı düştü kötü kolesterol damarda birikmeye başladı sonra noldu kalp krizi. Böbrekler kanda olan değişikliği algıladı ve daha çok süzmeye ve yorulmaya başladı. kemik iliği bu hormonun bir etkisi olan kan yapımını artırdı kandan demiri çekti demir kanda azaldı buna göre diğer elementler arttı. Protein sentezi çok arttı ve kanda yan ürünler birikti böbreklere yük bindirdi, kc ye yük bindirdi vs. vs. yani kullanacaksan en az 1 senelik bir alt yapı hem organlar için hem kaslar için daha hayırlı olur.

0|1
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 6

• Steroid dünyası zehrin dibidir. Umutsuz kişilerin yöntemidir. Evet protein sentezini inanılmaz bir şekilde arttırır.10 senelik emek isteyen vücudu 1-1,5 senede yaparsın. Ama şöyle bir söz vardır. Hızlı yaşayayım erken öleyim. Steroid budur işte. Güzel yaşarsın vücudun güzel olur. Steroidin zararı piyango gibidir. Kimisine 70'in de bile bir şey olmaz. Kimisi 35'inde ölür. Genetik yani her şey. Miktara da bağlı. Bana kalırsa doğalı makbuldür. Kısa sürecek ego tatmininz için sağlığınızdan vazgeçmeyin.

0|0
    0|0
    • 1 sefer yapsam vucuttab cikmaz mi?

• Çıkar vücuttan ama bir kere başlarsan dahasını istersin. Çünkü zevk verir o görüntü. Bırakırsan da direk sönersin. Hiç gerek yok böyle şeylere. Ayrıca yıl olmuş 2016,50 sene sonra bile kullandığın anlaşılabiliyor.

• Dostum işin içinden geliyorum , bu işler öyle basit değil , bu iş beslenme işidir , antreman programın patates ise zaten gelişemezsin o birinci kural her neyse detaya girmeyeceğim çıkamayız yoksa , beslenmeme benim ayda harcadığım para 900-1000 tl arasında suplement dahil. Onun dışında anabolik steroid testesteron hormonudur yani vücutta 3-5 gr üretiliyorsa dışarıdan 200-300 gr alınması kas oluşumunu tetikler. Bu süreçte erkeklik hormonu üreten organ küçülebilir çünkü ona ihtiyaç kalmaz. Ve bu anaboliğin 200 den fazla kombinasyonu vardır ki beslenip çalışmadan bir cacık olmaz ve çok pahalıdır. Boşuna kafanı karıştırma vazgeç bu sevdadan.

0|0
    0|0
  • 18 yaşında hiç kimseye böyle bişey tavsiye edilmez evet doğru kısırlık kalp krizi böbrek iflası kalp ritmi değişimi kadınsal özellik artması kanser riskleri var bırakınca geri söner hem yarışmaya mı katılacaksın sağlığın daha önemli bence bu iş hırs sabır ve kararlılık sporudur kendine inancın olsun en başta sonrası gelir

0|0
    0|0
  • kısır olmazsın bırakınca kasların sarkmaz. bunlar efsane.
    1 ay gidip başarı göremiyorum diye pes ediyorsan steroidi hiç deneme bile.
    2 sene antrenman yaparsın bir şey göremezsin, steroid kullanırsın eyvallah çekeriz.
    ama 1 sefer basinca diye bir şey yok. her hafta enjeksiyon yapıyorsun.
    bodybuilding motivation videolarını izle.

0|0
    0|0
  • ksıırlıgı bilemem ama iyi guc verir sac doker vucut kıllanır. 1 kere de bassan vucuttan atılmaz.. . hormon yıkılmıyor vucutta diye biliyorum.. guc kazanoıcam derken bazı seylerden taviz vermen gerekecek.. googleda arasan bircok bilgi bulursun burda bilende konusur bilmeyen de

0|0
    0|0
  • Önce en az iki seneyi atlat sporda, sonra düşünürsün bu konuyu.

0|0
    0|0
    • 2 sene yapabilsemzaten buna basvurmazdim 1 sefer deniyip kendimi hirslandirmak istiyorum biraz kas ciksazateb hirslanip dogal yolla yapicam

• rivayete göre kısır kalırsın sen kardeşim yapma boşver!

Yükleniyor...