Köpeğimi nasıl zayıflatırım?

Arkadaşlar benim rot. köpeğim var 3 yaşında abartı kilosu yok ama yinede kilolu yani :D zayıflaması için neler öneriyorsunuz , neler severler köpekler mesela hiç oyun oynamıyorum o kadar oyuncak aldım falan şimdiden teşşekür ederim.

Güncellemeler:
Peki bildiginiz saglıklı yemekler var mı benim kopegi m yogurtu cok seviyor misal hergun yogurt koyuyorum yemeginin kenarına

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Spora yazdır

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bırak hayvan keyfine baksın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İlk önce köpeğinizin obez olup olmadığına bakılması lazım, eğer obezse daha kesin çözümler üretilebilir bunun için veteriner hekiminize başvurun. Ama ben burdan bildireyim; kuru mama yerine yaş mama ile besleyebilirsiniz (kuru mamada daha fazla karbonhidrat bulunur, yeterli su bulunmuyor), egzersiz en önemlisi egzersizleri arttırın, oyun oynayıp hareket etmesini sağlayın, öğünlerini düzenleyin günde 2-3 öğün olarak paylaştırın.

0|0
    0|0
  • Diyet yaptır yürüyüşe çıkar sürekli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• kilo insandada hayvandada kötü -.- spora yazdır bence :D

0|0
    0|0
  • Surekli koştur ciğerleri açılsın zayıflar, yemek az ver. Sıvı çok ver süt ekmek ver.

0|0
    0|0
  • O köpeğinde bir canı var değil mi? Onun hastalıklarıyla uğraşan birileri var gelip burda tahsilsiz insanlara bir canlıyı danışmak ne kadar doğru? ya da onun doktoru o bölümleri boşunamı okuyor? İroni bir yana bir veteriner hekime danışman daha mantıklı

0|0
    0|0
Yükleniyor...