Kapat

Onu çok seviyorum ve ciddi düşünüyorum, burç uyumu var mı?

Benim burcum boğa kız arkadaşımın burcuda ikizler. Onu çok seviyorum ve ciddi düşünüyorum, burç uyumu var mı?

fakat burç uyumuna bakınca kesinlikle olmaz anlaşamaz ileriye dönük bir birliktelik olmaz falan yazıyor burç özelliklerimize bakınca gerçekten özelliklerimizde uyuyor. şimdi doğru olan n,e ne yapmalıyım bilemiyorum, yardım eder misiniz?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• Örnek vereyim benim burcum başak ve hangi siteye girdiysem her yerde başak ve terazi anlaşamaz diye yazıyo ve gerçekten de doğru, burç uyumuna belli ki inanıyosun bak burdan doğum tarihinize göre aşk uyumunuzu ölçebilirsin

link

0|0
    0|0
    • Şimdi sonucu bende merak ettim :))

• valla sagol psıkolog gıbısın :)

• Psikolog olmayı istiyodum bi ara :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Denemeye değer ...

0|0
    0|0
  • bu burçta olan iki arkdşm nişanlı zor anlaşsalarda zıt karakterlerin birbirini çekmesi sanırım bu yazın evleniyorlar inş.

0|0
    0|0
    • bızde zor anlasıyoruz 7 aydır bırlıkteyız 4 defa ayrıldık ama bu sefer farklı oldu çok canayakın ve çok isteklı davranıyor

• bu kadar takılıp derin düşünme mesela ben başak sevglm oğlak süper uyum diyor ama anlaşamadık sakın burçlarla ilgilenme bu kdr :)

• dogru hıç bir şeye kökü körune ınanmamak lazım

• burçlara bende çok inanıyorum ve inaN oluyo sorunlar çooook sevmeniz lazım aşmak için

0|0
    0|0
  • burçlara göremi evleneceğiz artık.çok saçma

0|0
    0|0
  • doğru yerdesin, hepimiz rezzan kirazız.

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• doğru olan önce hayvan değil önce insan düsturuyla hareket edip devam etmek, burç neymiş yaa, zamanında anan baban burçlara dikkat etseydi belki de sen olmayacaktın. İyi birşey mi kötü birşey mi muallakta kaldım.

1|0
    0|0
  • burclara sırf kendı burcumdakı uyumdan dolayıı ınanıyorumm ...sankıı...

0|0
    0|0
  • ayrıl gitsin ozaman.hayır bunu kız sölese anlarımda erkek adam burclara göre mi hayatına yön verir.

0|0
    0|0
    • öyle dıyosunda günlük fallaras bende ınanmam ama özellıkler tutyor öyle ayrılmak kolaymı sen basıt dsoyluyosun ama

• eee ozaman inanmıcaksın insan kaderini kendi eliyle iyi veya kötü yönde değiştirir o yuzden nasıl devam etmek istersen öyle devam edersin

• arkana bakmadan kaç hemen..

0|0
    0|0
Yükleniyor...