Tırnak kırılmasının çaresi nedir?

Arkadaşlar tırnaklarımı bir türlü uzatamıyorum, hemen kırılıyor. güçlendirmem için yapmam gereken nedir? bilen varsa lütfen yazsın şimdiden teşekkürler

0|0
13|9

En İyi Kız Görüşü

• benimde sürekli kırılıyordu .çok zayıftı. geceleri yatarken zeytinyağı bolca elime sürüp plastik eldiven taktım. hem ellere hem tırnaklara çok iyi geliyor. hafta da bir de limon suyunda tırnaklarımı bekletiyorum. baya faydasını grdüm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• bir tas ılık suyun içine bir çorba kaşığı tuz, bir tatlı kaşığı limon suyu ve bir tatlı kaşığı sirke, bir çay kaşığı zeytinyağı koyduktan sonra ellerinizi bu suyun içinde tutabildiğiniz kadar tutun.

Bunu uygulamayı her akşam yapmaya devam ettiğinizde tırnaklarınızı güçlendirecektir.

Ayrıca tırnaklarınızı limon ve badem yağı ile ovun. Bu formüllün ölçülerini artırıp ayaklarınız için de uygulayabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • herşey bir tarafa tırnak kırılmasının ve şekil bozukluğunun sebebi;

yakalanacağın bir rahatsızlığın erken habercisi olmasıdır...

imkanın varsa Mr veya Check Up yaptır...sağlıklı olduğunu öğren...

sonra çaresine bakarsın..

0|0
    0|0
  • badem yağı ve susam yağını karıstırıp pamukla kompress yap

0|0
    0|0
  • Ben olsam kırılacak kadar uzatmazdım.

0|0
    0|0
  • mavala tırnak sertleştirici kullan..

0|0
    0|0
  • noviderm derma skin gibi markaların bu konuda iddalı ürünleri var...

0|0
    0|0
  • Bir krem.. el ve tırnak kremi marka handy tak sanırım kesin kullan :)

0|0
    0|0
  • Tırnağını uzatma

0|0
    0|0
  • kalsiyum demir eksikliğinden kaynaklanır süt içmen sorunu halledecektir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Limon yağı ve toz şekeri karıştırıp koyu kıvamlı bir peeling malzemesi hazırlıyoruz.Sonra bunu haftada 1 kez ellerime uyguluyoruz.Bu karışım hem eldeki ölü deriyi atar hem de limon yağı sayesinde yumuşacık olmasını sağlar.Ayrıca limon peeling sırasında tırnaklarınıza da bakım yaparak onu sertleştirir.Bu uygulamayı aynı şekilde ayak içinde yapılabilir.

Bunu yapamazsanız alın yarım limon içine tırnaklarınız batırın 15 dakika kadar bekleyin.Bu şekilde güçlenir.

Bir de tırnak törpülemeye tırnağın orta kısmından başla.Hızlı yumuşak hareketlerle ileri geri yap.

0|0
    0|0
  • bir su bardağı su içerisine yarım çay bardağı limon suyu içine 3 yemek kaşıgı zeytin yağı döküp.tırnaklarını yarım saat boyunca içinde tutman gerek bunu her hafta yaparsan gerçekten faydasını görürsün.birde tırnak bakımı için lapitak kremlerden kullan.ve çok fazla suyun içinde tırnakların kalmasın birde yeterince vitamin alman gerekir.

0|0
    0|0
  • limon sür eline hergün demir eksikliğinden olabilir ıspanak ye mesela :)

oje sür oje sürünce tırnaklar sertleşiyor buda bir çare

0|0
    0|0
  • Benim de aynı sorunum var.Bi yerde okumuştum zeytin yağı ve limon suyunu karıştırıp tırnaklarına sürüyomuşsunn.Daha denemedim gerl:)

0|0
    0|0
  • badem yağı limon yağı falan olabilir ama bu yağların orjinallerini bulman lazım piyasada çok fazla sahte yağ var ..o yüzden limonla her gün ovmak daha mantıklı

0|0
    0|0
  • valla bır cok yag kullandım fayda etmedı tek faydasını soyleyım tırnak makası yerıne torpuyle kısalt tırnaklarını cok guçlu oluyor ve kırılmıyor

0|0
    0|0
  • Limona sok parmaklarını aklına geldikce güçlensinler.

Veya limon yağı edin aktardan düzenli bir şekilde tırnaklarına yedir hergün.

0|0
    0|0
  • Limon sık ılık suyun içine yarıyacaktır.

0|0
    0|0
  • bol bol yumurta ve süt içmek gerek protein eksikliğinden kırılır ve saç dökülmeside çok olur

0|0
    0|0
  • LİMON YAĞI KULLAN

0|0
    0|0
  • c vitamininden zengin beslen kalsiyum falan al.

0|0
    0|0
  • cila sür

0|0
    0|0
Yükleniyor...