Selülitlerimden nefret ediyorum, nasıl kurtulurum?

Bacaklarımın özellikle üst kısmında baya yoğun selülit oluştu. Eski bacaklarımı geri istiyorum, selülitlerden nasıl kurtulurum?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1. Spor:

Merdiven çıkacaksın ve ineceksin bol bol, sonra koşacaksın ama yürümeyeceksin. istersen yürüdüğünden daha yavaş koşabilirsin sorun değil ama yinede koş.

2. Beslenme:

Ekmeği keseceksin, ne güzel kapekli ya da çavdar ekmekleri var onları ye. Ayrıca yemeklerinde karbonhidratlar ile proteinleri aynı anda yemeyeceksin(mesela ekmek arası döner gibi)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• 1|0
    0|0
  • Sadece kadınlar dikkat ediyor selülitlere. Erkeklerin çoğu çok yakından incelemedikçe dikkat bile etmezler, dert etme bence.

2|0
    0|0
  • spor pilates ve düzenli seks yaparsan selülitlerinden kurtulursun ve bir daha da selülit sorunun olmaz

0|0
    0|0
  • koşu, aerobik, bir de 3 beyazdan uzak durup kola içmeyeceksin:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hayatın boyunca onlarla yaşayacaksın kurtuluş yok. ama aza indirebilirsin en azından, bol su, spor ve sağlıklı beslenme temel yapman gerekenler. spor olarak pilates başarılı. kola,cips ve kahve yasak. çok mu katı oldu :)

0|0
    0|0
  • bol su içip çok yağlı yiyecekler yemezsen, spor da yaparsan tamamdır. evde dahi yapabilirsin hani günde yarım saat egzersiz yapsan düzenli eminim ki faydasını görürsün..

cerrahi ve krem gibi yöntemler de var fakat beslenmene dikkat etmezsen bütün verdiğin paralar boşa gider...

0|0
    0|0
  • eğer kilo aldıysan doğal çünkü kilo artışıyla birlikte selülitte artar çözüm kilo vermek bol şu içmek ve spor yapmak özellikle yürüyüş yapmak

0|0
    0|0
  • Spor Spor Spor diyorumm.!

0|0
    0|0
  • Selülitlerinle iyi anlaşmaya bak bence :D Kendiliğinden gidiyorlar. Ben canım benim falan yaptım gittiler :D

Spor yapaceksın, pilates iyidir. Bir de selülit kremleri var, şimdi araştırdım. L'Oreal Perfect Slim kremi iyiymiş öyle yani, geçer inşallah :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...