Futboldan zevk almayan, sporu kaos haline getiren bir millet miyiz? Ligde neden sürekli şaibe olduğu düşünülüyor?

Spor yorumlarına bakıyorum hep bir kaos hep bir kavga hali... Hakem şöyle yaptı, federasyon böyle yaptı derken izlediğiniz futboldan bir zevk alıyor musunuz?

0|2
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Tescilli Şike'de kimse yargılanmayan bir ülkede futboldan nasıl şüphe etmeyesin.

Cumhurbaşkanı başkanları davet ediyor fenerin başkanı yardımcısını yolluyor. İstediğine posta koyuyor, istediği hakemi korkutuyor. Trabzonspor'un hakkı olan şampiyonluğu vermedi federasyon, fenerliler biz şampiyon olduk diyorlar da, o zaman neden UEFA trabzonu yolladı ŞL'ne? Her devre arası bir kulüp başkanı hakem odası basıyorsa böyle ligden şüphe duymamak mümkün mü? Hele birde ülkenin başında duranlar hangi takımı tuttuklarını açıklıyorsa?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Cunku hep saibeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• evt haklısın Futboldan zevk almayan, sporu kaos haline getiren bir milletiz, futbolu anlamayan dan ziyade sporu bilmeyen çok bende biraz tepki olsun diye biraz nüktedan bir soru sormuştum fikir altyapısı senin soruna benzeyen
    www.kizlarsoruyor.com/.../q4923070-flas-flas-flas-fenerbahce-satin-almalara-doymuyor

0|0
    0|0
  • Beşiktaş hariç diğer takımların maçlarını izlemiyorum.. ülkemizde kaliteli futbol oynayan yalnızca beşiktaş var.. diğerlerinin yaptığı tek şey faul ve oyun içinde kavga curcuna futbolları bundan ibaret ha ligimizi dünyayla kıyaslayacak olursak çok çok gerilerdeyiz

0|0
    0|0
  • Türk futbolu için konuşuyorum. Aziz Yıldırım ve Yıldırım Demirören Futboldan tamamen uzaklaştırılmadıkça bu dedikodular hep dönecek.

0|0
    0|0
  • 3 temmuz süreci bence bu işte etkin faktör..

0|0
    0|0
  • Var çünkü malesef :/ tarafsız objektif bakamıyorlar. Haksızlık işine yaradığı tarafta görmezden geliyorsan başına geldiğinde de aynı haksızlık ağlamayacalsın. Taraflı olunduğu sürece bunlar devam edecektir ;)
    Yorumcular bile taraflı olduğundan anca çenelerini yoruyorlar :)

0|0
    0|0
  • Sporu eğlenceden çıkarıp deşarj aktivitesi haline dönüşmesinden kaynaklı izlemeyi uzun süre önce bıraktım ama arada arkadaşlarla oynarız gayet eğlenceli oluyor

0|0
    0|0
  • Zorda olsa evet

0|0
    0|0
  • hiç seyretmem

0|0
    0|0
  • futbol dostluk kardeslıkten çok kavga meselesı olmaya başladı

0|0
    0|0
  • Çok Zevkli.
    Yeminle

0|0
    0|0
  • alıyorum

0|0
    0|0
  • Futbolu önce yorumcular sonrada taraftarlar katletti.

0|0
    0|0
  • Reyting için okadar da kötü futbol yok ortada hakemler hepsi hatalı oynuyor ben Mete kalkavan ı beğeniyorum şahsen

0|0
    0|0
  • Hiç sevmiyorum futbolu izlememde he bjk yi tutarım ya da AMED sporu bilime önem veririm

0|0
    0|0
  • futbol denilince benim aklıma spor değil para geliyor bu artık bir sektör spor olsun diye değil para kazanılsın diye yapılan bir şey

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • Evet futbol kalitesi düşük

0|0
    0|0
  • Paranın oldugu yerde bunların olması normal degil mi

0|0
    0|0
  • bazı insanlar bırak spordan zevk almayı hayattan bile zevk almıyor

0|0
    0|0
  • Yok ya ne zevkli. Ahlaksız, pis bir toplum ne anlar spordan falan.

0|0
    0|0
  • 1 Cümleyle Açıklayım

Topunuzu S*k*yim

0|0
    0|0
  • azız yıldırım gıbı bırı gıtmeden temızlenmez her sey onun basının altından cıkıyo ulke fudbolunuda o batırdı

0|0
    0|0
  • Daha önce şaibeler yapıldığı için insanlar tedirgin

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Vallahi yurt dışında tiyatro gibi izleniyor millet kolaya votka doldurup hem içiyor hem eğleniyor. Bizim statlarda herkes dertli herkes bütün kötülükler atıyor.

0|0
    0|0
  • Neremiz doğru ki

0|0
    0|0
  • futbolda bozuldu ondan izlemiyorum artık
    kesinlikle bazı siyasi şahsı bozuklar futbola leke sıçrattı

0|0
    0|0
Yükleniyor...