Spor programı uygun mu sizce fikir verin lütfen +1 herkese

arkadaşlar hergün 7-8 km kadar yürüyüş ve koşu yapıyorum.haftada 3 gün pilatese gidiyorum.dukan diyetine başladım.ayrıca hergün evde 50 mekik ve 50 squat yapıyorum.boyum 175 kilom 78 hazirana kadar 67 civarı olmak istiyorum.sizce olabilir miyim?bu arada karın kası için ne önerirsiniz?programa eklemem gereken bişeyler varmı?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• koştugun km yi azalt kas kaybıda yaşarsın aşırı koşma yüzünden vucutdaki var olan kasları çalıştırmak bile inanılmaz kalori yakar tüm vucuda o yüzden onları koru protein agırlıklı beslen hem uzun süre formunu korursun hemde saglıklı zayıflarsın birde süt ve peyniri fazla tüketme karında şişlik yapıyor sanki göbegi oldugundan daha çok şişmiş gibi hissettiriyor bol bol su tercihin olsun yediklerini sindirimde yardımcıdan tut bir sürü şeye faydası var birda dambıl kaldır indir çok faydasını görürsün yani böyle işte.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• kadınlar ve zayıflama sorunsalları ...

iyi yap sağlıklı olda

biz senin bu yaptığın şeylere göre nasıl tahminde bulunalım ?

1|0
    0|0
  • Spor salonlarına giderseniz daha iyi olur mesela orda bisiklet var öne doğru eğilincekarın kası + bacakda çalışıyorsun. Programınıza eklemeniz gereken bir şey yok geceleri yemek yemeyin yeter :D

1|0
    0|0
    • 7 den sonra bişey yemiyorum zaten :D şimdi koşudan da yeni geldim sabah 9 da çıktım düşünün artık :D

• olursun olursunda 50squat nasıl yapıyorsun ne sekilde

1|0
    0|0
  • fit olman iyi olur da karın kasını napıcan ya :)

1|0
    0|0
    • güzel duruyor bence çok fazla değil zaten hafif belli olsun :) sence olurmu bunları yapsam hazirana kadar 67 olurmu

• bu işin sencesi bencesi olmaz ama bünyeden bünyeye fark gösterir kısa sürede kilo vermek.. mesela iyi araştır .. kilo verdim sanarsın ama kaybettiğğin sadece su veya kasların olabilir.. yağ yakmak çok zordur çok..

• çok fazla spor yapıyosun. bence biraz beslenmene dikkat et

1|0
    0|0
  • Süper gidiyorsun...beslenmene de dikkat ettiğin sürece süpersin...

1|0
    0|0
  • şınav çek barfix çek.

1|0
    0|0
  • ters mekik çek daha fazla inceltiyor hem karnın sıkılaşır hem belin kuvvetlenir;)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle ulaşırsın hedefine,boyun da çok iyi bu arada.

ama eminim 78 kiloyla hayvan gibi duruyorsundur:)

1|0
    0|0
  • sen böyle devam et 65'e kadar inersin.

ama dukan yapan bir arkadaş vardı. 27 kilo verdi. diyet bittikten sonra 5-6 kilo geri aldı hala da alıyor sanırım o diyet pek iyi değil

1|0
    0|0
    • ben zaten onu göze aldım önlem olarak diyet sonrası çok fazla yemiycem zaten önce bir veriyim kiloları da sonrasında korurum ben o kiloyu çok iradem güçlü.arkadaşın ne kadar zamanda verdi bu kadar kiloyu ve ne yaptı bilgilendirir misin canım ya rica etsem :)

• ben de vermeni umuyorum her şey çalışmaktan geçiyor o vücudu hak etmemiz gerekiyor :)

• aynen :D

Yükleniyor...