Yardım edermısınız........

4 sene önce erkek arkadasımdan hamıle kaldım yanlız ben bunu ayrıldıktan 1 ay sonra ögrendım 2.5 aylık hamıle oldugumu ve dogurdumda bebegımı maddı sorunum yok bebegımle hersey cok guzeldı 4 ay öncesınde erkek arkadasımla tekrar karsılastık o bılmıyordu tabı bebgımı neyse daha sonra o benı unutmadıgını aradıgını aylarca ama bulamadıgını felan soyledı neyse durumları anlattım mkonustuk felan ama ben onunla beraber olmak ıstemedım dostca gorusuyoruz sadece ve su an bebegım hasta ve doktorlar elım kolum baglı su an oglum ıcın kardesının kordon bagındakı kan olma ıhtımalı varmıs ve ben neyapıcam bılmıyorum cok bunaldım ne yapa bılırım yardımcı oloun olum ıcın tekrar hamıle kalmam gerek babsından ama bunu ona nası soyluycem onu dahı bılmıyorum

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• sen en büyük hatayı babasından bebeği saklamakla yaptın.Ne olursa olsun ona gidip durumu açıklamalıydın.Önceden en azından bu daha kolaydı şimdi harbiden işin zor.Sen gel benimle oğlum yat diyceksin.Ne yapman gerektiğini söyliyim.Doğruyu söyliceksin.Alcaksın karşına adamı herşeyi en ufak detayına kadar anlatçaksın.Büyük ihtamlle adam şok olur şaşırır hatta sana baya bir öfkelenir.Sana inanmayabilr.DNA testi isteyebilir.Onu gördükten sonra bir ihtimal oğu için yapabilir.Ama sana söyliyim hata yapmışın.Ama bir yol daha var buda kötü yol.Onu evine çağır baştan çıkar ve onunda beraber ol.Bu daha basit.Ama benden söylemesi daha büyük sorunlara yol açabilir.

0|0
    0|0
    • bunlara gerek yok oglunu bılıyor tanıstı zaten babasının kopyası oldugu ıcın da ya gerek yok

• ya baska bırısı ıle ben evlenmem zaten onu sevıyorum oda evlenmek ıstıyor zaten ama ben evlenmek konusunda pek olumdlu degılım sadece ozel sebeblerım var+

• hmm anladım özel sebeblerinii bana mesaj olarak atabilrsin profilimden yardımcı olmaya çalışırım.Ama dediğim gibi evlenmek en doğru yolu.Zaten birbirinizide seviyomşnz...

Erkekler Ne Diyor 13

• zaten en büyük hatayı cocugunu babasından habersiz dogurup büyütmüşsün cok günah ama çok fakat bir an önce bunu ona acıkla hemde bir an önce cocugunun saglıgı için duyacagın kötü sözlerede gögüs ger belki zamanında söleseydin en azından o adam yanında olurdu şimdi

0|0
    0|0
    • oglunu bılıyor ogrendı gızlemedım ondan su an yanı

• o zaman durumu herseyiyle acıkla hastalıgını tedavi şeklini hatta hemen şimdi ara konus buluş yap bişeyler cocugunun hayatı söz konusu

• haklısın

• onunla açıkça konuş gerçekleri anlat,bundan zarar görmezsin,oda bir baba neticede,

0|0
    0|0
  • şayet anlattıkların doğruysa en baştan hata yapmışsın... ve bu hatanı sevgiline herşeyi anlatarak telafi etmekten başka çaren yok...

0|0
    0|0
  • Sadece hamile kalmak için değil, çocuğunu büyütebilmen içinde babası gerekli. Bu şekilde düşün.

0|0
    0|0
  • açık açık konuşman lazım evladın için yapacağın bir konuda neden çekiniyosun. evlilik dışı evlat sahibi olmaktan çekinmedin bunu babasına söylemekten çekinmedin şimdi evlladının sağlığı söz konusu olduğunda mı çekiniyorsun git açık açık konuş

0|0
    0|0
  • tüp bebeğin kordon bağındaki kanda olur.

0|0
    0|0
    • evet bunu arastırdım ama babasından spermler alınıcak aynı sey bı nevı

• altı üstü gidip hastanede sperm verecek; onu da söylersin artık

• Eğer tek şart oysa yapacağın başka birşey yok.Gidip konuşacaksın durumu anlatacaksın eğer utanırım veya gururm incilir diyorsan onun yanında doktoru arayıp bilgileri teyit edeceksin.

0|0
    0|0
  • geçmiş olsn ilk önce ondan hamıle kaldıgını ve ondan gizli dünyaya getirdiğini açıkla tabi bu süreç zor olcaktır bunu aştıktan sonra evlenın öyle cocuk yapın yoksa zinaya giriyor

0|0
    0|0
    • ya su an bılıyor bı oglu olfdugunu tanıstılar cok ta ıyı anlasıyorlar dıye bılırım bunlar asıldı bı nevı ama sorun o ıste evlenmek ben bunu ıstemıyorum

• kısmet bakalım oglum ıglessın

• inşşallah iyi olcak ALLAHIN izniyle

• Try Again !

0|0
    0|0
  • nolursa olsun babasının bilmek hakkı söyle bence;)

0|0
    0|0
  • babana anlat sen durumu o çözüm bulur eminim

0|0
    0|0
  • Durumun zor gercekten yardım etmek isterdim

0|0
    0|0
  • anlattıklarının hiç birinin doğru olduğuna inanmıyorum

0|0
    0|0
    • umrumda bıle degıl bu senın dusuncendır saygı duyarım

• HAYIRLISI DIYELIM

• evet öyle

Kızlar Ne Diyor 6

• canım çok geçmiş olsun yani zor bir durum ama bebeğin için uygun bir dille söylemelisin hem oda sevinicektir çocugu oldugu için önce tabi tepkili olucak ama zamanla yumusar

0|0
    0|0
    • ogluyla tanıstı su an bılıyor yanı baba oldugunu bılıyor felan ama ben ondan tekrar bebek yapmam ıcın evlılık sunucak bana bunu bılıyorum ve ben bunu ıstedıgımden emın degılım

• guven konusu degıl bu ben bı onu cok sevdım ıcımdede hala o var ondan baskası olmadı hıc ama bılmıyorum yapamıyorum dusunemıyırum

• şimdi böyle düşünüyorsun belkide yapabilcen evliligi bence denemelısın

• evlenmek isteyecektir muhtemelen. ama yani simdi sen istemezsen de bile bile kendi evladinin olumunu goze almaz merak etme. sadece kendinden emin ol. mutsuz bir ailede buyuyen evlatla, sadece anne ya da babasiyla mutlu sekilde buyuyen evlat arasinda cok fark oluyor. o yuzden once ne istedigine karar ver. net ve kendinden emin konus. anlayacaktir.

0|0
    0|0
  • evlen onsan sonra bence

0|0
    0|0
  • durumu açıkca anlat.taş değil ya anlayacaktır..

0|0
    0|0
  • anlat ya böyle böyle de sonuç olarak bunu yapmazsan bebegını kaybedıceksın daha mı ıyı bundan

0|0
    0|0
  • evladın için ne gerekiyorsa yapacaksın belkide bu bir vesiledir. sizin bir araya gelmeniz için...

0|0
    0|0
    • dostuz ogluyla hafta sonları gecırıyor felan ama ben onunla evlenme konusunda bıraz canım yanıcak ama oglum ıcın razı olmam gereken tek seyde bu galıba

• grupla lakası pek yok aslında losemı gıbı dusun

• hmm anladım su anda sana çok yardım etmek istiyorum yaa :(

Yükleniyor...