Zayıflamak istiyorum?

58 kiloyum 1.60 boyum var zayıflamak istiyorum yardımm

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Önce vücut kitle endeksini öğrenmeli ona göre diyet programı uygulamalısın.. kafana göre şeyler yaparsan yağdan değilde kaslardan zayılflarsın bu da senin için iyi bir durum olmaz...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Az yemek ekmekten uzak dur her şeyden biraz ama doyana kadar değil. Bir de Nesfit öneririm mükemmel bir şey ve cok yardımcı olur çünkü formda kalmanı sağlar bir de havalar ısınıyor günlük yürüyüş yap.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Un ve şeker tüketimini azalt kola asla içme çünkü yaklaşık %30 u şeker.. Günlük hareketlerini de iki katina çıkardın mı sonuç alırsın. Ama daha fit dersen spor şart

0|0
    0|0
  • hareket az ediyoruz milletçe bir yere gidiyorsan bir durak erken in yürü, spor yap diyeceğim ama herkesin harcıda değil bu, yemeni kontrol altkına al ve aynı zamanda kilo almanda sağlıkla ilgili bilmediğin bir durum var mı onu bir öğren , insilün direnci falan

0|0
    0|0
  • Yemek yeme :D

0|0
    0|0
  • Kanalda şimdi bir sürü diyetisyen görüş yazar))) bunu burda neden soruyorsun ki araştır hastahanelerin bölümleri var onlardan yardım ala ama öncelikle kendi beynin ve mantığınla hareket et

0|0
    0|0
  • Zayifla ol zmn

0|0
    0|0
  • Kolay 40 gün boyunca sadece sebze ye 5 kilo garanti hatta bunun adına riyazet demiş atalarımız :)

0|0
    0|0
  • üç beyazdan uzak dur ve osbir çek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yeme ozaman

0|1
    0|0
    • herkesin metobolizması aynı değildir, ''yeme o zaman'' demek sence kırıcı ve kaba bir cümle değil mi? @benningtonlp

Yükleniyor...