Sizler olsaydınız napardınız

siz olsanız size 2.kez ihanet edeni affedermiydiniz? Şöyle anlatayım 2yılldır sevdiğim insan 2.kez başka facebook adres açıp erkeklerle konuşmuş ve yakaladım oda yetmezmiş gibi telefon kayıtlarında da gece yarısında konuşma gördm 3 gndr biriyle konuşuyrmuş. sonra o cocuklada konuştum abi vallahi bilmiyordum sevglim yok demişti k.bkma hakkını helal et sevgli değiliz ama yinede hakkını helal et dedi. neyse cocukla gereknleri konuştum. sonra da kızdan ayrıldım. ayrıldım gün hiç oralı bile olmadı. bilmiyodu cocukla konuştumu cocukta tekmeyi basında bana yanaştı 3-4 gün ama pas vermedim. Sonrada bitti işte. Ne yazık kı bitti. Ben evliilk hazırlığı yaparken bana yaptıklarına bakarmısınız ya. Bana resmne oscarlık oyun oynadı rezil insan gururumu şerefimi sevgimi hiçe saydı nalet olsun ya. Ayrılmakla doğru olanı yaptığımı düşünyorum sizce doğrumu?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Kararın çok mantıklı ve yerinde. Aşk özendirme ve tekbir.Karşılıksız olan en büyük sevgisine.Sen ona bu sevgiyivermişsin ama onun böyle bir sevgiye ihtiyacı yokmuş anlaşılan .Sakın kafana takma dünya da sana uygun senin sevgine uygun kız mı yok Allah Aşkına rahat ol İnan bana kazançlı sen çıkacaksın en azından onun gerçek yüzünü gördün

0|0
    0|0
    • evet benim sevgimin karşılıksız oldunu anlamış oldum 2.kez aynı ihaneti yaşayınca. herkes ilk yaptığı zaman affetme bdaha yapar dedi ben hatadır olmuş dedm. ama gercekten yaparmış yaptıda vicdansz. Arkdaşlarım da senn gibi söylediler emin ol senin ona verdin sevgiyi dğeri ilgi başka kıza versen kul köle olurlar emin ol dışarda senin sevgini hak etcek sana bağlı olcak sevecek kızlar vardır muhakak dedi. takma dediler. Bulurum elbet benide sevecek vebenimde sevp güvene bilceğm birini..

• Aynen bırak o sürülsün onun biraz canı acısın

• sürünsün tab bana yaptıkları yanına kar kalmaz. onada çektirenler olur elbet.

• Sonra affetiğin için kendini affetmesin... derim ki boşver

0|0
    0|0
    • aynen takmıcam kafam bakcam yoluma Allahın izniyle atlatrım umarım 1yıl sonrası için evlilik planlarıımız vardı hepsini mahvetti vicdansız

• kesinlikle affetmem ben bir daha yapmasa da bu yaptığı ... neyse.

0|0
    0|0
    • ... ta ile nedemk istedin

• gzel öyleyse :) sevindim

• şiştt :)

• Dogru degil dememizi mi bekliyorsun? Kiz sana yanlis yapmis tabi tekmeyi basican bide soruyosun ya.pes

0|0
    0|0
    • bastım tabde içm rahtlym die demştm okdr .s

• sagol. karsima cikan kisi sevgilim var dedi iimi... hayirli sadakatli insan cikarini aynen insallah :)

• sende saol

• iyi ki ayrılmışsın sen onu o kadar severken sana bunları yapmışsa salla gitsin konuşma bile

0|0
    0|0
    • aynen dimi ben okadar seveyim değerlim kıymetlim diyim o gitsin bana bunu yapsın vicdansz. konuşmuyorumda zaten ne yaparsa yapsın benden uzak olsunda. Kaybolan güvenmi nasıl kazancam bilemm kendme karşı.

• evet onu hatırlatan eşyaları yok etmekle başlaman lazım numarasını silmen hatırlatıcak şarkılar dinlememen gibi

• evt eşylrı ona dair ne vara yk etcem. söküp atcam haytımdan inş.

Erkekler Ne Diyor 4

• biri seni 1 kez aldatırsa suç onundur. 2. kez aldatırsa suç senindir ;)

0|0
    0|0
    • hmm anladım suc benmdr çnkü 1.kezz affettim için :/

• ee aynı hatayı tekrarlama kardeşim. Bi insan gençliğinden toyluğundan dolayı hata yapar affedilir konu anlatılır tamam der yapmıcam. Ama belliki seninkinin ruhuna işlemiş düşünsene affetsen her an aklın orda olacak acaba aldattımı acaba kimle konuşuo acaba şöylemi böylemi hayatın körelir yeminle. Allahın sevgili kuluymuşsunki evlenmeden durum ortaya çıkmış ya çıkmasaydı sen işte ekmek parasına koşturrken hatun orda burda çapkınlık peşinde. Aman aman Allah korusun

• çok doğru sözler söylüyorsun kardeşm. Allahın sevdiği kuluymuşum gercektende. diyorum ki 1.kez hata yaptığında Allah bana gösterdi bellkide kulum bu kız senn evlncn insan değil die ama ben direttm illa olcak die affettm. salaklık yaptım gençtr yapmş bir hata dedm yanılmısım ya. Evlenmeden durumun ortaya cıkması iyi oldu evlnnce cıksaydı çok vahim aile katliamı olr resmn. ben ekmk parası derdide olacam o çapknlk gözü dişrda olck falan cok kötü bir durm Allh hepmzi böyle insanlrdan korusun amin.

• Bence en doğrusunu yapmışsın . Affettiniğini farz et ne değişecek evlendiğin zaman gözü hep dışarda olur iyi bir yuva kuramazsın onunla . Kaçınılmaz son aldatılmak olur .

0|0
    0|0
    • Yuva kuramazdık haklsın çoluk cocukta harap olurdu bunun yüzünden. Evlninncede dedğin gibi gözü dışrda olacak resmn gel öldr beni dick. Aldatlmk cok acı be kardeşm 2.kez aynı şeyleri yaşattı bana aynı filmi 2.kez izler oldum ne yazık ki : /

• Sevgiden anlamayan biri işte napacaksın :( Allah yardım etsin sana . Çok kötü bişey seni öldürse daha iyi .

• Aynen kardeşm harbiden anlmayan biri oldunu 2.kez yapınca anladım. Saol. Evet öldürse daha iyiydi bu kötlüğü yapcna

• doğrudur arkadaşım ama sakin ol şimdi kızıpda dövme sövme bırak allahından bulsun allahın sevgili kuluymuşşun evlensen ne olacaktı

0|0
    0|0
    • evet evlenmiş olsaydım evlinince yapsaydı resmen cinayet ya. sakin olmaya çalşyrum zor bir durum. güvenim sevgim hepsi uçtu gitti yıktı beni vicdansız

• İlk ihanetinde tekmeyi basarım :-)

0|0
    0|0
Yükleniyor...