Günaydın KS' üyeleri.. Günaydın aşk; Günaydın huzur; Günaydın sağlık...

Size birsey sormak istiyorum. Sizce doğru insan nasil secilir? Bir sevgilim var ve nasipse inşaAllah ilerki yillarda evlenmeyi dusunuyor ve istiyoruz. Sizce o dogru insan mi? Evlilik gibi ciddi bir adimda insan nelere dikkat etmeli? Kriterleri ne olmali?( Maddi kriterler değil..) Kendim tipik bir balik burcuyum ve tum ozelliklerini tasiyorum. Ozellikle alingan biri olmam en belirgin ozelligimdir. Sevgilim akrep burcu. Iyi bir insan. Sinirli degil. Ama fevri biri. Cabuk parlar ama sonra pisman olur. Benim onda tek şikayet ettigim nokta ilgisizlik. Boylemidir akrep burcu?

Guzel cevaplar alirsam cok cok mutlu olurum ve size minnetar kalirim. Sağ olun.

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Sorun bende mutluluk duygusu uyandırdı belli ki mutlusun, mutluluğun daim olsun.

Öncelikle evlilik oyun değil, sorumluluk ister, anlayış bekler ve saygıdan geçer. Onu iyi tanımalısın şuan aranızda aşk olabilir ama bu zamanla evre değiştiren bir şeydir bu aklında bulunsun, gerektiğinde arkadaş gerektiğinde eş olmalı karşında ki birey sana ve en önemli konulardan birisi de ailesi, ailesi ile kendi ailen uyuşur mu anlaşır mı sen anlaşır mısın bunları bir değerlendir. Gerisini zamana bırak her şey olacağına varır.

Mutlu günler dilerim..

1|3
    0|0
    • bu guzel cevabin icin cok tesekkur ederim mutluyum cok sukur ama eksik birseyler var sanki bana karsi ilgisiz oldugunu dusunuyorum seviyorum ve ozluyorum der ama eylem olmaz bir mesaj bile atsa yuzum guler yeter bana biz 6 aydir beraberiz ve henuz yuz yuze gorusemedik yan yana iken de ilgisiz davranirsa bu iliskiyi surdurmeyebilirim hic sevmem ilgisizligi ve ilk ay'imizda ilgisizlikten haz almiyorum demistim ona ragmen boyle... bilemiyorum belki de bu mesafe yuzunden boyle ama mesaj atamzmi yni?

• Haklı. Sakin ol abartma bu durumu bu kadar canım.

• +++ en iyi cevap

Erkekler Ne Diyor 6

• Günaydın Ks üyeleri

günaydın aşk

günaydın huzur

günaydın sağlık

günaydın gizli kullanıcı üye :)

Fazla üzerine gitme

olur böyle şeyler

Biraz uzaklaşırsan , seninle ilgilenecektir

Mutlu olmanı dilerim

1|0
    0|0
    • Nasil bir uzaklasma olmali bu? Fevri biri olmasi beni uzuyor bir de şu ilgisizliği yok mu :(

• peki sağ ol

• Teşekkür ederim canım abim :)

• Burçlara neden bu kadar takılıyorsunuz ki? Ciddi düşündüğün insanın geçmişini ona sor ve öğren. Buna göre kararını ver. Çünkü insanlar burçlarla değil yaşadıklarıyla olgunlaşır.

0|0
    0|0
    • oyle de biz yarim senedir birlikteyiz henuz yuzyuze gorusmedik burclarda insanlarin nasil olduguyla ilgili bir fikir verir

• Bilemezsin ki bunu. Sadece hazırlıklı olman için tavsiye ettim.

• peki sağ ol

• Bak öncelikle kafanda abuk subuk şeyler kurup çocuğun üzerine gitme

Hep gül ki huzur bulsun

Senden önce yaptığı ve eğlendiği, ahlaki çerçevedeki aktivitelerini engelleme, o senden önce onlarla mutlu ve eğleniyordu bırak devam etsin,

Sakın anlatmak istediğin şeyi triple anlatma açıkça söyle

sayim mi daha :D

0|0
    0|0
    • sayicak birseyler daha var ise, lutfen

• yeterli gördüğün kadar zaman geçirirsen tanırsın doğru olup olmadığına sen karar verirsin burada kimse senin sevgilini tanımıyor sonuçta

0|0
    0|0
  • Incecik esmer olsun kalça ve göğsü dolgun olsun bide bakireyse evlenirim kaçırmam :-D

0|0
    0|0
  • kızsan tek kriter :zengin olsun yeter

erkekse :dırdırcı olmasın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öylr burcunu biliyorum , huyunu suyunu öğrendimle olmuyor , aynı evde yaşamadan bilemiyorsun hayatını paylaşıp paylaşamayacağını ...

0|1
    0|0
  • Şimdi bu biraz zor bir soru ama sevgilin çoğu akrep özelliğini taşıyor.maddi durumu iyi ise saygılı ise sana ilgili ise kibar ise akıllı ise mesleği işi iyi ise hiç kaçırma evlen şu çocukla

0|0
    0|0
Yükleniyor...